tv3.lv

Dziedātāja Maksim nākusi pie samaņas un sazinās ar žestu palīdzību

Jau otro mēnesi Krievijas dziedātājas Maksim fani pārdzīvo par mūziķes veselības stāvokli. Maksim nogādāja slimnīcā ar pneimoniju, kas bija skārusi 40% plaušu, vēlāk slimība tikai progresēja un estrādes zvaigzni ievadīja medikamentozajā komā. Kļuvis zināms, ka mūziķe nākusi pie samaņas.

2021. gada 26. jūlijā 22:46

Krievijas prese informē, ka Maksim nākusi pie samaņas un ir pie skaidras apziņas. Mūziķe pagaidām nevar runāt, tāpēc sazinās ar žestiem un zīmēm.

Publiskots video no dziedātājas Maksim koncerta, kurā viņa redzama īsi pirms hospitalizācijas

Maksim menedžere: ir uzlabojumi, bet atveseļošanās un rehabilitācija būs ļoti ilga

Mediķi izlēma otro reizi mēģināt “izvest” dziedātāju no medikamentozās komas, lai saprastu, vai viņa spēj patstāvīgi elpot vai tomēr – ne. Mūziķe spējusi ievilkt elpu, bet ārsti nolēmuši par labu plaušu ventilācijai.

Maksim veselības stāvoklis tiek vērtēts kā smags, bet stabils. Ārsti dara visu iespējamo, lai mūziķe tuvākajā laikā spētu patstāvīgi elpot, bez medicīnas iekārtu palīdzības.

“Mākslinieces veselības stāvoklis ir smags, bet ar pozitīvu dinamiku. Pilnībā no medikamentozās komas viņa nav izvesta. Tas ir saistīts ar smagu slimības gaitu, organismam nepieciešama atpūta un spēks. Vadoties pēc medicīnas iekārtu rādītājiem, ārsti koriģē miegu. Reizēm Maksim ir pie samaņas,” tā Maksim menedžere.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm