tv3.lv

"Ekstrasensu cīņas" zvaigzne Irina Ignatenko skaidro, kāpēc sievietēm jāvalkā svārki

Šovu “Ekstrasensu skola” un “Ekstrasensu cīņas” fināliste Irina Ignatenko ar sociālā tīkla “Instagram” palīdzību uzrunājusi savas atbalstītājas, atklājot, kāpēc vismaz reizi pa reizei ir noderīgi valkāt svārkus. Irina ir droša, ka viņas padomi uzlabos sieviešu privāto dzīvi.

2021. gada 30. aprīlī 17:00

Irina apkopojusi sešus iemeslus svārku valkāšanai, vēloties palīdzēt dāmām, un uzlabot viņu mīlas dzīves un veselības kvalitāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Irina nosauc mīlestības zīmes un dalās informācijā par mīlas rituālu

“Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Irina sniedz padomus, kā piesaistīt naudu un ātrāk kļūt bagātam

1.Gari un šauri svārki ar savām kontūrām rada pareizu enerģētisko konusu. Šāda veida svārki veido sievietes tipa enerģiju: maz augšā, daudz apakšā, padarot visu vienmērīgu. Šaurā apakšmala kalpo kā “glābšanas riņķis”. Sakrālā nozīme svārku apakšmalai – aizsargājošs aplis.

“Apakšmalas kustība – jums ejot, rada divus virpuļus, sievišķīgi – veidojot enerģiju, tas ir ļoti būtiski. Apakšmala aizsargā sievietēm raksturīgos orgānus, nodrošinot veselību un labu reproduktīvo funkciju,” skaidro Irina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brunču apakšmala palīdz saglabāt šķīstību un ietekmē garīgā spēka pieaugumu un noturību.

2.Saskaņā ar seno slāvu mācību, svārku un kleitu valkāšana atjauno saikni ar dzimtas sieviešu enerģiju.

3.Ir noteikums – uz pirmajiem septiņiem randiņiem nevilkt bikses. Ja patiesi vēlies apburt izredzēto, jāatceras, ka sieviete paliek pievilcīgāka un iekārojamāka, ja valkā svārkus.

4.Patstāvīga bikšu valkāšana negatīvi ietekmē sieviešu orgānus. Irina uzsver, ka paradums valkāt tikai bikses var beigties ar neauglību vai grūtībām palikt stāvoklī, jo bikses “noslēdz” sievišķo enerģiju, neļaujot tai riņķot.

5.“Vadoties no senajām zināšanām, izrādās, ka sievietes pievilcības noslēpums slēpjas spējā uzkrāt vitālo un seksuālo enerģiju, iegūstot to no ārpasaules. Lielāko daļu enerģijas sieviete iegūst no zemes. Garu svārku nēsāšana palielina seksualitāti un spēku,” tā Irina.

Ekstrasense atgādina, ka svārku apmale, staigājot griežas spirālē – pulksteņrādītāja virzienā, veicinot enerģijas pārnesi uz augšu. Svārku kupola forma ļauj uzkrāties enerģijai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

6.Uzvelkot svārkus, sieviete, pati to nemanot, iekšēji mainās – viņas garastāvoklis uzlabojas. Tieši šis dvēseles radītais svētku stāvoklis piesaista vīriešus. Pavēro, kā mainās gaita, tiklīdz uzvelc svārkus vai kleitu!

“Gari svārki pasargā no iekāres pilniem skatieniem, kuri var “caurdurt” apakšējās čakras, un izraisīt seksuālās enerģijas “noplūdi”, kā arī dzīves enerģijas un pievilcības izzušanu. Rezultātā sieviete kļūst nabadzīga enerģijas ziņā un viņai nav ko dot vīrietim. Tāpēc dāma paliek neuzkrītoša un neinteresanta vīriešu acīs,” pabrīdina Irina.

“Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Irina skaidro, ko nevajadzētu darīt savā dzimšanas dienā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm