"Ekstrasensu cīņu" zvaigzne Viktorija Raidos atklāj, ko par cilvēku liecina dzimšanas datums

Šova “Ekstrasensu cīņas” 16. sezonas uzvarētāja, melnā ragana Viktorija Raidos sociālajos tīklos sniedz dažādus padomus, kā arī dalās ar ikdienas horoskopu un pareģojumiem. Sociālajā tīklā “Instagram” ekstrasense pastāsta, ko par cilvēku liecina viņa dzimšanas datums.

2022. gada 31. decembrī 11:00

1 – līderi, pašpietiekami, oriģināli, neatkarības mīļi. Ir arī egoistiski cilvēki, kuri ignorē citu viedokli, neklausās apkārtējo domās, kaut gan reizēm vajadzētu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2 – labi draugi, partneri dzīvē un biznesā – galvenais, lai ir pārinieks. Lieliski tiek galā ar saviem un citu konfliktiem, jo prot ieklausīties abu pušu viedokļos. Romantiķi, jūtīgi.

3 – radošums, komunikācijas prasmes, lielas optimisma rezerves un lieliska humora izjūt. Ja sāk čīkstēt, tad ikvienu lietu var pārvērst par milzu traģēdiju.

4 – uzticami, nopietni un atbildīgi. Vienmēr ieradīsies palīgā, tāpēc viņiem ir lieliska reputācija. Patīk pelnīt naudu ar paša darbu. Mācās no kļūdām, nevis pārdzīvo par neveiksmēm.

5 – dievina ceļošanu un iesaistīšanos dažādās avantūrās. Viņus piesaista viss jaunais un nezināmais, nepacietīgi, vajag visu tagad un uzreiz, tas nereti beidzas traģiski.

6 – ģimeniski, godīgi, mīloši. Lieliski draugi un ģimenes cilvēki. Viņiem var uzticēt jebkuru noslēpumu. Ikvienā medus mucā ir karotīte “darvas” sestajā datumā dzimušie var būt arī privātīpašnieciski un slimīgi greizsirdīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

7 – veiksminieki, mīl mācīties un pilnveidojas visu dzīvi. Ja attīsta intelektu tas var aizvest zinātnes lauciņā. Dievina klusumu un iespēju pabūt pašiem ar sevi, ja to iztraucē kļūst kaitinoši.

8 – ambiciozi, stipri, enerģiski. Vēlas kontrolēt savu un citu dzīves. Nav apveltīti ar sirdsapziņas pārmetumiem. Izjūtot varu kļūst ļoti asi pret citiem.

9 – sentimentāli, romantiski, labsirdīgi, talantīgi, bet ne vienmēr attīsta savu talantu. Nepievils un būs blakus jebkurā laikā. Neapvainosies un nepieminēs ar ļaunu.

10 – visu vai neko, tā dzīvo desmitajā datumā dzimušie! Nemīl intrigas, izvēlas parastu, godīgu spēli visās jomās. Apveltīti ar lielām sirdīm, mīl būt uzmanības centrā, ir daudz draugu.

11 – visu laiku attīstās, pilnveidojas. Būtiska ir garīgā izaugsme, ne materiālā. Padomus dod reti, jo apzinās vārdu spēku, bet ja dod, tad jāieklausās, jo viedoklis būs izsvērts un pārdomāts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

12 – komunikabli, pozitīvi, organizēti. Tiecas uz priekšu dzīvē, spēcīga dzīves enerģija un vēlme visur būt pirmajiem.

13 – tiecas pēc ideāla, tāpēc visu dzīvi transformācijas procesā, transformācija kalpo kā enerģijas avots. Stabilitāte nav stiprā puse un pareizais ceļš. Reti dod otrās iespējas, jo nepacietīgi.

14 – absolūta brīvība ir tas, ko vēlas vairāk par visu. Censties viņus ierobežot ir līdzvērtīgs ar uzticības zaudēšanu. Kaislīgi, emocionāli, emocijas skrien pa priekšu domām, tāpēc bieži aizsvilstas.

15 – daudz spēju, no kurām attīstīt talantus, ja vien būtu vēlēšanās un disciplīna. Visu ņem pie sirds, bet to slēpj, paliekot neapmierināti paši ar sevi. Jāmācās reaģēt uz kritiku.

16 – analītiski virzīts prāts un lieliska intuīcija padara par gudriem cilvēkiem. Atbildīgi, dāsni, augsta pašcieņa, kas reizēm traucē, jābūt vienkāršākiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

17 – izturīgi un ievainojumi. Spēcīgi fiziskie dotumi. Kautrīgi, delikāti, kritiku neuztver viegli, var reaģēt un tad nožēlot. Lai iekarotu šādus cilvēkus jābūt maigiem un jāparāda sava ievainojamā daba.

18 – cīkstoņi, vienmēr gatavi aizstāvēt taisnību un citu tiesības. Pamatojas uz savu pieredzi un viedokli. Prot sadzirdēt un dzirdēt apkārtojos, tāpēc ir lieliski sarunu biedru. Augstu vērtē savu reputāciju un apkārtējo cieņu pret sevi.

19 – jābūt uzmanīgiem darbos un vārdos – karma ir īpaši vērīga 19 datumā dzimušajiem. Daudz enerģijas, izlēmības. Piesieti materiālajai pasaulei, nereti aizmirstot par emocionālo attīstību.

20 – nav nekas trakāks par vientulību. Būtiski būt kopā ar cilvēkiem, dievina, kad apkārt troksnis, dievina svētku atmosfēru. Lieliski oratori un aktīvisti, mazliet romantiski.

21 – mīl naudu un nauda mīl viņus. Svarīgs statuss, uzmanība, to iegūstot, darīs visu, lai paliktu “prožektoru gaismā”. Ciniski, bet šarma dēļ viņiem to piedod. Būtiski ko apkārtējie domā, bet uz to neieciklējas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

22 – erudīti, iedzimts intelekts. Panākumus gūst, izvēloties pasniedzēja profesiju, iedzimts talants visu izskaidrot vienkāršā valodā. Būtiski, lai novērtē, kā nekā daudz dod apkārtējiem un uzņemas atbildību.

23 – impulsivitāte, drošsirdība, nepastāvība un potenciāls. No vienas puses entuziasms, no otras puses prasme piesaistīt nepatikšanas. Bieži vien viegli nedzīvojas!

24 – uzmanīgi, konservatīvi un disciplinēti. Izvērtē riskus un sekas, nereti zaudē iespējas, ja ir jārīkojas ātri, gluži vienkārši, jo neriskē. Ja iemīlas, tad uz visu dzīvi.

25 – apveltīti ar intuīciju. Nereti izjūt lielas laimes tuvošanos un to nepalaiž garām, tāpat izjūtot nepatikšanas – paliek malā. To visu var izmantot savā labā, ja ļaujas intuīcijai, nevis to noliedz.

26 – spēcīga enerģētika, spēja vadīt. Mīl kārtību, to ko pats radījis. Grib lai tuvinieki arī šo kārtību ievēro un nerunā pretī. Atrodot otro pusīti, būs uzticams gan izvēlētajam cilvēkam, gan kopīgajam dzīves redzējumam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

27 – emocionāli, bet tas neaptumšo prātu. Izjūt līdzjūtību, bet spēj paralēli pieņemt lēmumus un rīkoties. Biežas garastāvokļa maiņas. Palīdzēs jebkurā situācijā. Daudzi izvēlas darbu medicīnas jomā.

28 – kārtības un noteikumu mīļi, ja tas attiecas uz citiem, ne uz viņiem. Labprāt izvēlas tiesneša lomu, kur to prasa un kur – nē. Radoši, valdonīgi, bet piemīt arī labestība un žēlsirdība.

29 – grib palīdzēt citiem, būt kopā ar cilvēkiem, bet tajā pašā laikā, var visu pamest un aizbraukt, jo vēlas pabūt ar sevi. Rakstura sašķelšanās – pieraduši pildīt savas saistības, bet grūti, jo, kas vakar sagādāja prieku, šodien var jau smacēt. Paši cieš no emociju šūpolēm.

30 – lieliska atmiņa un prāta asums. Var atslēgt nevajadzīgās emocijas un ātri pieņemt lēmumus. Ikvienam var pateikt patiesību sejā un sniegt tiešām vērtīgu padomu.

31 – var noķert laimes putnu aiz astes, viņiem veicas, jo nelaiž garām iespējas. Apveltīti ar nestandarta domāšanu, kur citi redz grūtības viņi redz iespējas. Drosmīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm