tv3.lv

"Gaidu momentu, kad šķērsošu robežu." Oļa Poļakova ar asarām acīs atklāj, kad atgriezīsies Ukrainā

Populārā ukraiņu dziedātāja Oļa Poļakova pastāstīja, kad plāno atgriezties dzimtenē, kā arī dalījās ar tuvākajiem nākotnes plāniem. Mūziķe atzinusies, ka sapņo pēc iespējas ātrāk atgriezties Kijivā, savās mājās, šobrīd Oļa dzīvo Francijā, bet domās katru dienu ir kopā ar savu tautu.

26. jūnijā 17:38

Piedalīšanos starptautiskos labdarības koncertos Poļakova sauc par “gaisa ievilkšanu”, kā arī tā ir iespēja satikt tuvos un mīļos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu sākusi uztvert cilvēkus citādi. Kad dažādās valstīs satieku ukraiņus, tad apzinos, ka tie nav tikai tautieši, bet gan radniecīgas dvēseles. Tā vēlos visus apskaut. Visiem ukraiņu māksliniekiem ir viena vēlēšanās, lai tas viss ātrāk beidzas. Sapratām, cik ļoti mīlam savu valsti. Jā, vienmēr zinājām, ka dzīvojam lieliskā valstī, bet nemīlējām tā, kā šodien. Mēs gandrīz zaudējām visu, kas mums piederēja un nu vēlamies visu atgūt,” tā Poļakova.

5.jūlijā dziedātāja plāno ierasties Kijivā, teju ikviena diena vasarā mūziķei ir aizņemta ar kādiem pasākumiem gan Ukrainā, gan Eiropā. Papildus koncertiem Poļakova plāno ierakstīt albumu.

“Tā vēlos uz mājām, tik sen neesmu redzējusi vīru, un mani bērni nav redzējuši tēvu. Tik ilga šķiršanās nekad mums nav bijusi. Savā valstī jāsniedz labdarības koncerti. Jāatbalsta cilvēki, kuri ir palikuši. Došos ar koncertiem pie Ukrainas bruņotajiem spēkiem, uz slimnīcām, pie bēgļiem. Man ir ieplānoti pasākumi arī dzimtenē, un es par to ļoti priecājos. Domāju, ka, šķērsojot robežu, es ļoti raudāšu,” tā Oļa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm