tv3.lv

"Grūti lūgt palīdzību." Sofija Rotaru publisko kadru no jubilejas un izsaka savu pretkara pozīciju

7. augustā dziedātāja Sofija Rotaru svin 75 dzimšanas dienu. Jubilejas rītā mūziķe publisko fotogrāfiju, kurā redzama, smaidoša, starojoša un beidzot sauc lietas īstajos vārdos, uzsverot, ka Ukrainā notiek karadarbība. Tas ir veids, kā slavenība aicina fanus, ziedot Ukrainai.

7. augustā 13:49

Sākoties karadarbībai Ukrainā, māksliniece klusēja par karu, vai arī nenostājās nevienā pusē, sakot, ka ir par mieru. Beidzot dziedātāja atklāti pasaka, ka jau no kara sākuma aktīvi darbojas labdarības fondā Бон Благодійний Фонд.

“Atbraucu uz spēka vietu. Te es piedzimu, uzaugu un sāku iet skolā. Šeit es sāku dziedāt. Šeit atcerējos, cik būtiski ir nepazaudēt piederības sajūtu savai zemei, sajust saikni ar tiem, kuri tev devuši dzīvību, uzaudzinājuši un atbalstījuši centienos,” tā Rotaru.

Mūziķe reti raksta sociālajos tīklos, bet šodien viņai ir divi iemesli – dzimšanas diena un ļoti svarīga humānās iniciatīvas diena, šo iniciatīvu estrādes zvaigzne atbalsta jau no pirmajām kara dienām.

“Projekts rūpējas par frontē aizgājušo karavīru sievām, bērniem, mātēm. Tām, kuras šajā karā ir zaudējušas dēlus, vīrus, tēvus. Neesmu pieradusi palīdzēt “publiski”, grūti man ir lūgt palīdzību. Bet tieši šajā dienā kopā ar jūsu sirsnīgajiem apsveikumiem un atbalsta vārdiem, ar kuriem jūs mani apņemat jau daudzus gadus, es vēlos jūs lūgt atbalstīt tos, kuriem šobrīd klājas grūti, kuriem mūsu palīdzība patiešām ir nepieciešama. Darīsim šo labo darbu kopā! Lai kur mēs atrastos un kādā valodā runātu,” fanus mudina Rotaru.

Sofija piebilst, ka šodien nav īstā diena, lai svinētu jubileju, šodien, viņa lūdzas, lai pēc pāris nedēļām būtu iespēja svinēt Ukrainas Neatkarības dienu.

Dziedātāja lūdzas, lai pēc iespējas ātrāk sirēnu vietā, ikvienā ukraiņu ģimenē, mājā skan dziesmas par mīlestību un mieru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm