tv3.lv

Hamatova: Krievijas tautas mākslinieka titulu nekad neesmu uztvērusi nopietni

Viena no populārākajām Krievijas teātra aktrisēm Čulpana Hamatova paziņojusi, ka februāra beigās emigrējusi uz Latviju. Izvēle par pārcelšanos aktrisei nākusi grūti, bet tas bijis nepieciešams viņas politisko uzskatu vārdā. Nu slavenība ir gatava atteikties no Krievijā iegūtajiem tituliem.

13. aprīlī 13:13

Skatuves māksliniece neslēpj, ka dzīvo mājā, kuru pirms pāris gadiem iegādājusies un izmantojusi kā atpūtas vietu, politiskā situācija Krievijā likusi pārvākties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aktrise aiz muguras atstājusi teātri, kino, pasākumu vadīšanu, labdarības fondu un uzsvērusi, ka pagaidām neplāno atgriezties. Viņu nosodīja Krievijas politiķi, talanta cienītāji un citas šovbiznesa zvaigznes, sakot, ka slavenība bagātu dzīvi nomainījusi pret nabadzību.

Jaunākajā intervijā Čulpana atzinusi, ka Krievijas tautas mākslinieka titulu nekad nav uztvērusi nopietni. Tituli viņas acīs ir bezvērtīgi.

“Godīgi sakot, Krievijas tautas mākslinieka titulu nekad neesmu uztvērusi nopietni. Tās ir kaut kādas muļķības, padomju savienības atliekas. Ja atņems, es atdošu. Pat nezinu, ko man dod tie tituli. Mani bieži vien vēlas stādīt priekšā kā Krievijas tautas mākslinieci, es to vienmēr aizliedzu un lūdzu neizmantot šo titulu. Manās acīs profesijas panākumi neslēpjas titulos,” tā Čulpana.

Hamatova atzīstas, ka bieži viņai vēlējušies piešķirt dažādus titulus vai apbalvojumus, bet viņa no tiem atteikusies, vai arī vienkārši neieradusies uz pasniegšanas ceremonijām. Ja organizatoriem izdevies viņu pārliecināt ierasties, viņa klusējot saņēmusi balvu, bet iegūto naudu ziedojusi fondam “Подари жизнь” (dāvā dzīvību).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm