""Izsūkuši" visu, ko vien spēja!" 90 gadus vecā Ivana Krasko bijusī sieva neapmierināta ar viņa ģimeni

90 gadus vecais aktieris Ivans Krasko samulsinājis sabiedrību, paziņojot, ka plāno piekto reizi iestūrēt laulības ostā. Neskatoties uz to, ka teātra zvaigznes līgava ir turīga un viņai nav nepieciešama ne aktiera nauda, ne īpašumi, daudzi netic šo jūtu patiesumam.

2021. gada 10. maijā 14:30

Krievijas prese raksta, ka pirms trīs gadiem Ivans pameta ceturto sievu Natāliju Ševeļu, kura tam atteicās dāvāt meitu. Sieviete bija 60 gadus jaunāka par aktieri un nevēlējās bērnus no vīrieša, kurš nespēj sniegt finansiālu stabilitāti.

Par tēvu 90 gadu vecumā? Potenciālajam aktiera Ivana Krasko bērnam veikts DNS tests

Vēl viena Natālija! 90 gadus vecajam Ivanam Krasko parādījusies jauna līgava

Pēc šķiršanās Krasko atgriezās pie trešās sievas Natālijas Vaļas, kura kopdzīves laikā tam dāvāja divus dēlus, diemžēl attiecības atjaunot neizdevās.

Nesen kļuva zināms par Ivana jaunajām attiecībām, šoreiz ar biznesa lēdiju, kura aplido aktieri, rūpējas par viņu un apciemo sanatorijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Natālija Ševeļa pagaidām nav iepazinusies ar bijušā jauno izredzēto, bet jau brīdina par Ivana tuviniekiem, pieļaujot, ka sieviete patiesi iemīlējusies.

“Viņš ir ne tikai interesants cilvēks un lielisks aktieris, bet viņam apkārt ir kaudzēm radinieku, kuri nepalīdz, bet pirmie aprunā. Viņi “izsūkuši” no Ivana visu, ko vien varēja. Kur tagad ir viņa mazbērni? Kurš viņam palīdz,” pārskaitusies ir Natālija.

Aktrise neslēpj, ka Ivanam ir problēmas ar acīm un honorārus viņš iegulda ārstēšanā, bet radinieki nesteidzas palīgā.

“Jūs esat lietas kursā, ka jūsu tēvam/vectētiņam ir nepieciešama operācija? Naudiņu vāciet, palīdziet cilvēkam, kurš jūs ar visu nodrošinājis. Šie cilvēki nenoklās jūsu priekšā “sarkano paklāju”, bet gan pasniegs “ērkšķu vainagu”. Esiet gatava,” Ivana topošo sievu uzrunā Natālija.

Pēc šķiršanās no Ivana Natālija pameta dzīvi Krievijā un pārvācās uz Izraēlu, lai būtu tālāk no Krasko radiniekiem, preses, TV kamerām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm