tv3.lv

"Kā iemīlējusies maza meitene!" Ukraiņu "influencerei" Sofijai Stužukai mīļotais māca latviešu valodu

Ukraiņu “influencere” Sofija Stužuka kopš kara sākuma Ukrainā dzīvo Latvijā, slavenību kopā ar trīs atvasēm savā paspārnē uzņēmis viņas mīļotais vīrietis, kurš nebaidās no tik lielas atbildības pašā attiecību sākuma posmā. Vīrietis lieliski saprotas ar mīļotās atvasēm un aktīvi iesaistās bērnu audzināšanā.

11. jūnijā 17:14

Sociālajā tīklā “Instagram” Sofija publisko romantiskus attēlus, demonstrējot savu laimi, ko sniedz atrašanās līdzās mīļotajam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trīs bērnu māmiņa par kadriem saka, ka tie parāda viņas emocionālo transformāciju, kas veikta no kopā būšanas ar atvašu tēvu, kurš mira no Covid-19, līdz jaunajām attiecībām.

“Ilgi pārmetu sev to, ka vilku pagātni sev līdzi, dzīvoju tajā, tik ļoti nevēlējos to visu savā jaunajā pieredzē. Sieviete ir seksuāla un pievelk pretējo dzimumu, kad ir “bez pagātnes”. Kad nenes līdzi vecus pāridarījumus, sāpes. Nedrīkst dzīvot bailēs un piesardzībā. Ja sanāk atcerēties pagātni, tad tikai atcerēties, analizēt, veikt secinājumus un nepieļaut tās pašas kļūdas. Pagātne ir jāpieņem, tas atbrīvo un palīdz gūt baudu no šodienas,” raksta Sofija.

Stužuka dzīvo un rīkojas pēc sajūtām, vēloties doties jaunajā pieredzē ar jaunām atziņām un secinājumiem – tas dod iespēju dzīvot skaistu, citādāku dzīvi, jūtoties brīvi, bez sāpju sloga uz sirds.

“Jāfokusējas uz tagadni, uz to, kas ir šobrīd, ne uz pagātni un to, kas reiz sāpēja. Tā arī ir visa formula. Mīlestība – pats skaistākais iemesls cilvēka dzīvei. Mīlestību ir jābūvē un jāattīsta. Pēc neveiksmīgām pieredzēm daudzi meklē mīlestību un vēlas to saņemt, bet mīlestība ir došana, nevis ņemšana. Liela laime ir satikt cilvēku, kurš ir gatavs mīlestību dot pretī,” tā Sofija.

Stužuka neslēpj, ka līdzās mīļotajam jūtas kā iemīlējusies maza meitene, viņi ir kopā jau astoņus mēnešus, bet mīlestība paliek arvien spēcīgāka un spēcīgāka, reizēm pat bail no jūtu spēcīguma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistule nenoliedz, ka pirmos trīs mēnešus viņi vienkārši satikušies un kopā pavadījuši laiku. Viņa uzreiz pateikusi, ka viņai ir trīs bērni, arī mīļotajam ir bērns, bet par to netika domāts, jo nebija skaidri nākotnes plāni. Vēlāk Sofija iepazīstināja izredzēto ar bērniem, drīz vien nākusi apziņa, ka attiecības ir nopietnas, viņi sākuši pārrunāt variantus, bet visu “pārkārtojis” karš. Viss beidzies ar kopā dzīvošanu, kas nu jau ir kļuvusi lieliska, jo bērni pieņēmuši mammas mīļoto, bet viņš mīļotās bērnus.

“Instagram” stāstos Sofija paziņo, ka viņi nekad nestrīdas, trīs reizes ir nopietni parunājuši, viņai grūti noticēt, ka attiecības var būt tādas – mīlestības pilnas, mierīgas, kad viss tiek atrisināts ar dialoga palīdzību.

Trīs bērnu māmiņas mīļotais latvietis lieliski runā krievu valodā, kā arī saprot 30% no ukraiņu valodas, viņš Sofijai māca latviešu valodu, bet Sofija viņam ukraiņu.

Mīlnieki daudz laika pavada mājās, vienkārši apskaujoties, skūpstoties, skatoties seriālus, tas viss sniedz laimes sajūtu. Ukraiņu slavenība varētu tā dzīvot mūžīgi, rūpēties par ģimenes pavardu un dzemdēt vēl bērnus.

Saņemot jautājumu, par dzīvesvietu pēc kara, Sofija nespēja atbildēt, viss ir nopietni jāapsver. Viss, ko viņa zina, ir, ka vēlas, būt līdzās mīļotajam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm