tv3.lv

"Karš ir atmodinājis mūsos naidu, sāpes un bailes." Ukraiņu aktrise par to, kā sadzīvo ar realitāti

Populārā ukraiņu aktrise Ksenija Miņina, kura kara sākumā kopā ar dēlu devās uz Beļģiju, atklāj, kā mācās sadzīvot ar jauno realitāti un meklē iespējas kaut uz mirkli sajust laimi.

27. jūnijā 11:30

Analizējot pandēmijas un kara pārbaudījumus, Ksenija saka, ka neatkarīgi no visa ir jādzīvo pilnvērtīgi, nevis jānoliek dzīve uz “pauzes” vai jāatstāj vēlākam. Tieši dzīvojot ir iespējams palīdzēt valstij, atrast savu veidu, kā būt noderīgam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bija pandēmija, un viss sagriezās ar kājām gaisā, sūdzējāmies, cietām un domājām, ka pasaule nekad nebūs tāda pati. Nu daudzi no mums atdotu visu, lai atgrieztos tajā laikā, kad vienkārši nebija iespējas ceļot un dzīvot ierastu dzīvi. Tagad karš. Domāju, kas vēl mūs sagaida aiz stūra,” prāto Ksenija.

Gluži kā pandēmijas laikā, Ksenija saredz divas cilvēku kategorijas – vieni sūdzas, cieš un vaino apkārtējos, citi cīnās, mīl dzīvi un tikai desmitajā sarunas minūtē atklāj, ka kāds tuvinieks kara laikā miris.

“Karš ir atmodinājis mūsos naidu, sāpes, aizvainojumu un bailes. Mums tas viss ir jāizdzīvo, jāpārdzīvo, lai spējam dāvāt Ukrainai laimīgu nākamo paaudzi,” nosaka Ksenija.

Aktrise ir atradusi sevī līdzsvaru, viņa pieņem sāpes un negatīvismu, uztraucas, skumst un tad sev jautā – Ko es varu darīt, lai karš beigtos? Kā varu palīdzēt tiem, kuriem tagad klājas sliktāk?

Ksenija ir pārliecināta, ka, palīdzot citiem, mēs pārejam uz pozitīvām domām. Viņa iesaka, lai kā arī būtu, atrast pozitīvus mirkļus un nebaidīties priecāties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ukrainas slavenība jūnijā svinēja 33. dzimšanas dienu, jubileja tika svinēta Beļģijā.

“Šodien man ir 33 gadi, un es izvēlos svinēt dzīvi. Dzīvi, kāda tā ir. Bez visiem: rīt, kad sasniegšu karjeras virsotnes vai pelnīšu vairāk naudas. Mums nav tiesību nesvinēt pēc tam, kad radītājs mums ir parādījis, cik tuvu patiesībā ir dzīve un nāve. Galu galā, ja mēs varam izdarīt izvēli un mums ir brīva griba, mēs varam izvēlēties novērtēt to, kas mums ir, izbaudīt katru dzīves mirkli, pat ja tas šķiet neprāts. Kamēr man ir šī izvēle, es riskēju un baudu momentu,” jubilejas dienā secināja Ksenija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm