tv3.lv

Kautiņš pensionāres gaumē! Gogena Solnceva sieva pārmāca vīru, piekaujot viņu ar pannu

Krievijas šovmeņa, aktiera, pasākumu vadītāja Gogena Solnceva un viņa sievas pensionāres Jekaterinas Tereškovičas attiecības līdzinās meksikāņu seriālam. Pāris mīl viens otru, tad šķiras, tad atkal zvēr mīlestību līdz kapa malai un neaizmirst par skaidrošanos televīzijas ekrānos. Daudzi uzskata, ka viņi to visu izdomā, lai veidotu šovu, tomēr nesaskaņas nerimst arī pie izslēgtām kamerām.

2021. gada 29. aprīlī 13:27

Krievijas presei Gogens pastāstījis, ka sieva pensionāre sarīkojusi lielu skandālu, kas beidzies ar uzbrukumu māksliniekam.

Neparasts ģimenes modelis Krievijas šovbiznesā: kārdinošais Gogens aplaimo uzreiz divas seniores

Iekārojamais Gogens par seksu ar sievu pensionāri: Sten, kā ievainota vilcene

Jekaterina iemācījusies apieties ar internetu un izlasījusi dažādus rakstus, kuros Gogens stāsta par savām sajūtām, laulību un problēmām, tas nokaitinājis padzīvojušo kundzīti.

“Katja regulāri internetā meklē rakstus par sevi. Pirms vairākām dienām sniedzu interviju, kurā viņu nosaucu par vecmāmiņu. Dāmai tas nepatika, jo viņa uzskata, ka ir vēl meitenīte. Katja – briesmīga sieviete. Tikai pirmajā iespaidā liekas eņģelītis,” tā Gogens.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Solncevs neslēpj, ka viņa sieva pēc raksta izlasīšanas ieskrējusi istabā, rokās Katjai bijusi panna, kuru viņa likusi lietā un piekāvusi šovmenu.

“Viss mans ķermenis ir zilumos, Ikviena kustība prasa piepūli un sniedz sāpes. Jūs pat nespējat iedomāties ar kādu naidu un spēku viņa mani sita. Es pretojos, ja nebūtu to darījis, viņa būtu mani nositusi,” ar skumjām atceras Gogens.

Traumu dēļ māksliniekam nācās atcelt vairākas uzstāšanās un tas laikā, kad ģimenes budžets ir vienāds ar nulli. Vīrietis ir drošs, ka ģimenes finanšu problēmās ir vainojama tikai un vienīgi Katja.

Izveidojies mīlas trīsstūris? Iekārojamais Gogens plāno doties ceļojumā ar skaistulīti, ne sievu pensionāri

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm