tv3.lv

Kritika turpinās. Producents Gerasimovs: "Ja ne Alla, nebūtu Maksima!"

Tikai slinkākie nav paspējuši izteikt savas domas un nokritizēt uz ārzemēm aizbraukušo Maksimu Galkinu. Arī producents Aleksandrs Gerasimovs nav varējis paklusēt. Koncerta vadītājs nekautrējoties kritizēja komiķi, savukārt, Pugačovu, gluži pretēji, slavēja un atbalstīja, raksta portāls starhit.ru.

5. jūlijā 16:55

Aleksandrs Gerasimovs ir pārliecināts: ja ne Galkina vēlme, Alla Pugačova nekad nebūtu pametusi savu dzimto zemi. Producentes domā, ka, atbalstot savu vīru, Primadonna kaitē savai reputācijai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Alla dara pareizi, klusējot,” izsakās producents un turpina: “Kāpēc lai viņa kaut ko teiktu? Viņa neko noziedzīgu nav izdarījusi. Alla var atļauties doties uz citu valsti. Vispār es domāju, ka Pugačovai vajadzētu iedot “Pasaules pilsones” pase. Viņa to ir pelnījusi! Un tas, ka tagad pret viņu izturas kā lupatu, ir nepieņemami! Apdomājaties! Cik daudz laba šis cilvēks darījis ir valstij. Un, ja viņa aizbraukusi, tas nozīmē, ka ir izveidojusies tādi apstākļi.”

Producents piebilda, ka 46 gadus vecais humorists ir daudz parādā savai slavenajai sievai un piedāvā dīvainu pāra salīdzinājumu. “Izlemsim uzreiz: kotletes – atsevišķi, mušas – atsevišķi.” Mušas ir Galkins, un kotletes ir Alla. Galkins ir muša uz Pugačovas ķermeņa. Un jums tas nav jājauc kopā. Es desmitreiz padomātu, ja būtu Alla. Tādi cilvēki kā Maksims, kas izrāpās no nekā, ir īpatnēji. Viņam ir jāgodina Pugačova un jāpielūdz. Ja ne viņa, tad Galkina nebūtu. Un viņš par viņu runā diezgan mierīgi! Lai neteiktu vairāk!” teica Gerasimovs.

Kā atzīmēja Gerasimovs, Maksimam nevajadzētu uzticēties simtprocentīgi, jo no viņa var sagaidīt jebko.

“Es vispār nesaprotu šo jauno vīrieti. Es atceros, kā viņš sāka: viņš bija kluss, pieticīgs un pat kautrīgs zēns. Tad viņš sāka strādāt ar Zadornovu, kurš viņa labā daudz darīja. Un ko rezultātā ieguva Zadornovs? Galkins pārgāja viņam pāri un devās tālāk. Kad Zadornovam Maskavā bija autorkoncerts, viņš viņam negaidīti pateica: “Es vairs ar tevi nestrādāšu.” Zadornovs, protams, steidzami atrada viņam aizstājēju. Jaunais vīrietis aizgāja no viņa. Tajā brīdī viņš satika Pugačovu,” secināja producents.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm