tv3.lv

"Kur normālie?" Ukraiņu aktrise Ksenija Mišina pastāsta, kā meklējusi otro pusīti TV šovā

Populārā ukraiņu aktrise, kura bija pirmā šova “Холостячка” vecmeita, kopā ar dēlu atgriezusies Ukrainā, skaistule sociālajos tīklos dalās pārdomās par attiecībām, vīriešiem, kā arī pastāsta, kā jutusies šova filmēšanas laikā. Šova sākumā viņa pat apraudājusies, apzinoties, ka neviens no vīriešiem viņai nesimpatizē.

29. jūlijā 14:20

“Es vienkārši izgāju no zāles, satiku vadītāju Grišu, sāku raudāt un teicu – kur ir visi normālie? Vērojot puišus, domāju, nākamais, nākamais, jūs solījāt foršus vīriešus, kur viņi ir? Beigās viss nebija tik slikti,” intervijā “Stand Up Bottle Club” atklāja Ksenija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mišina neslēpa arī, ka šova laikā bijis grūti, jo pretendēt uz viņas roku un sirdi vīrieši varējuši tikai kameru priekšā, izslēdzoties kamerām vecmeitai un vecpuišiem nav bijis atļauts sarunāties. Dalībniekiem atņemti mobilie telefoni, un filmēšanas beigās viņi vesti uz speciālu mājvietu, kur uzmanīti.

“Kad izslēdza kameras, dalībniekiem bija aizliegts man tuvoties. Viņus uzmanīja apsardze. Nedrīkstēja rakstīt, nedrīkstēja piesaistīt manu uzmanību. Viņiem atņēma telefonus,” tā Mišina.

Projekta finālā Ksenija priekšroku deva Aleksandram Ellertam. Viņi centās izveidot attiecības ārpus šova, bet kļūt par harmonisku pāri neizdevās. Pāris šķīrās, atkal sagāja kopā, līdz oficiāli paziņoja, ka šovā savu laimi viņi nav atraduši.

Pāris atkal apvienojās, sākoties karam Ukrainā, jo Ksenija kopā ar dēlu bēga no valsts tieši Aleksandra pavadībā. Vīrietis presei neslēpj, ka dotu viņu mīlestībai vēl vienu iespēju.

“Mēs neesam kopā. Nezinu kur un ar ko šobrīd ir Saša,” noteica Ksenija, kura bēgļu gaitās mitinājās Beļģijā, filmējās seriālā un nu ir atgriezusies Kijivā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienā no pēdējiem ierakstiem sociālajos tīklos Ksenija prāto par to, kā karš maina cilvēkus, neslēpjot, ka ļoti vīlusies kādā personā, nenosaucot vārdu, kas liek domāt, ka viņai bijušas jaunas attiecības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm