tv3.lv

Laima Vaikule par konfliktu ar Igoru Krutoju: Tās ir viņa problēmas!

Dziedātāja Laima Vaikule vairākus gadus priecē ar savu festivālu Jūrmalā. Pirmā festivāla laikā uz Laimu apvainojās komponists Igors Krutojs, jo plānoja Jūrmalā atgriezt “Jauno vilni”, bet latviešu dziedātāja izjaukusi viņa nodomus. Slavenības vairākus gadus nesarunājas.

2021. gada 12. septembrī 11:30

Krievijas presei Igors izteicies, ka kolēģe zinājusi par viņa plāniem, bet tas nav traucējis organizēt savu festivālu, parādot, ka “Jaunais vilnis” Jūrmalā nav vajadzīgs.

Kopš strīda ir pagājuši jau vairāki gadi, bet Vaikule joprojām nesaprot, kāpēc komponistam bijusi tik asa reakcija, kā nekā Krutojs Laimu pat nosaucis par nodevēju.

“Kā es viņu nodevu? Es savās mājās uzrīkoju festivālu. Ar ko es viņam kaitēju? Vēl vairāk, es sākumā piedāvāju pasākumu taisīt kopā. Viņš aizmirsa. Domāju viņu aizskāra pasākumu mākslinieciskā salīdzināšana. Nezinu, kas viņā iekšā. Tās ir viņa problēmas,” incidentu nokomentēja 67 gadus vecā dziedātāja.

Laima uzsver, ka nedomā strīdēties ar draugu un ir gatava atjaunot komunikāciju ar Igoru – tikties un visu pārrunāt.

“Manī nav aizvainojuma. Zinu, ka tiekoties varu mierīgi viņu apskaut, ieskatīties acīs un pajautāt – kā tev iet,” tā Vaikule.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm