tv3.lv

Leģendārā Sofija Rotaru var zaudēt māju un zemi Jaltā

Krievu propagandists Romāns Hudjakovs paziņojis, ka leģendārā dziedātāja Sofija Rotaru var zaudēt savu īpašumu Jaltā. Pēc vīrieša vārdiem – māksliniece pirms gadiem iegādājās vēsturisku namu, lai atvērtu tur mūzikas skolu, bet pārkāpusi noteikumus.

14. augustā 13:30

Rotaru vēsturisko ēku iegādājusies par simbolisku maksu – 37 eiro. Māksliniece apsolījusi atvērt mūzikas skolu apdāvinātiem bērniem, bet tā vietā ēkā sācis darboties viesu nams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrietis uzskata, ka mūziķe var zaudēt īpašumu tikai ja pārbaude atklās pārkāpumus – ar to nodarbosies tiesa.

“Es saprotu krievus, es saprotu Krimas iedzīvotājus, kuri gribu konfiscēt, un viss. Bet mēs tā nedarām. Drīzumā tiks uzsākta vēsturiskās savrupmājas iegādes likumības pārbaude, kā arī nodokļu audits. Un, ja tiks atklāti pārkāpumi, pēc tiesas procesa ir iespējams savrupmāju nodot mūzikas skolai vai ierakstu studijai,” tā Romāns.

Ukraiņi ir sašutuši par šādiem izteikumiem, kā nekā Jalta ir Krimas daļa – 2014. gadā Krievija okupēja Krimu. Turpinoties karam Ukrainā, ikviens ukrainis vēlas atsvabināt no okupantiem visas okupētās teritorijas, arī Krimu.

Fani mierina Rotaru, ja viņai atņems īpašumu, agri vai vēlu viņa to atgūs, tāpat kā Ukraina atgūs savas teritorijas!

75 gadu jubilejā Rotaru atklāja, ka atbalsta Ukrainu karā pret Krieviju, kā arī darbojas humānās palīdzības centrā, kas sniedz atbalstu bērniem, sievām un mātēm, kuras karā zaudējušas ģimenes galveno barotāju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm