tv3.lv

"Lietoju toksisku preparātu." Ukraiņu aktrise Tiškoviča par savu smago veselības stāvokli

Slavenā ukraiņu aktrise Jekaterina Tiškeviča, kura jau astoņus gadus cīnās ar spēcīgām galvassāpēm, pastāstījusi vairāk par savu veselības stāvokli. Klīnika Dānijā, kura spēs noteikt sievietei diagnozi, nevar viņu pieņemt ātrāk par oktobri, kas nozīmē, ka vēl vairākus mēnešus jāsamierinās ar galvassāpēm.

29. jūlijā 9:01

“Izmisums, dusmas, bezspēcība. Saprotu, ka tas ir labākais Eiropas centrs, tāpēc noslogots! Netērēju laiku velti, meklēju ārstus arī Ukrainā, jau desmito reizi pēc kārtas – izmeklējumi, jauni redzējumi, jaunas zāles. Neirologi, psihiatri, neiroķirurgi, lūgšanas, dievkalpojumi baznīcā, ikonas, liku lietā visus fanu ieteikumus, bet nekas nedarbojas,” tā aktrise.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr tiek gaidīta vizīte klīnikā, aktrisei jālieto toksisks preparāts, kurš kaut mazliet mazina galvassāpes. Lietot zāles ilglaicīgi nav atļauts, jo, mazinot galvassāpes, tās vienlaikus negatīvi ietekmē kopējo veselības stāvokli.

“Kamēr gaidu vizīti pie ārstiem Dānijā, atradu arī labu neiroloģisko institūtu Itālijā. Pēc apraksta – tas, kas man vajadzīgs. Sūtīju viņiem vēstules, savu slimības vēsturi un ārsts man atbildēja. Nu gaidu galavārdu no galvenā ārsta un ļoti ceru, ka drīz došos uz Itāliju,” ar cerību fanus informē skaistule.

Par ilggadējām problēmām ar nepārejošām galvassāpēm Jekaterina informēja pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, uzsverot, ka kara radītais stress vēl vairāk paspilgtina viņas problēmu. Sievietei nācās vākt līdzekļus, lai varētu veikt dažādas medicīniskās pārbaudes, kā nekā kara ietekmē nespēj strādāt.

Gaidot uz klīnikām Itālijā un Dānijā, Jekaterina laiku pavada mājās, par labākajām zālēm saucot savu kaķi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm