tv3.lv

"Līgavai kleita no tirgus, viss ļoti nabadzīgi." Viesi neapmierināti ar iekārojamā Gogena Solnceva kāzām

Pirms divām dienām Krievijā populārais šovmens Gogens Solncevs apprecējās ar Poļinu Tereškoviču, kura ir viņa bijušās sievas pensionāres meita. Vairāki viesi palikuši neapmierināti ar kāzu svinībām, sakot, ka tās nav izmaksājušas vairākus desmitus tūkstošus eiro, ka viss bijis ļoti lēti. Dziedātāja Milena Deinega Krievijas presei atklāja, ka ilgi nav palikusi šovmeņa kāzās, jo vīlusies pasākuma dārgumā.

2021. gada 29. oktobrī 11:19

“Gogena kāzas neizmaksāja pat 6000 eiro. Viss ļoti nabadzīgi. Alkohols lēts, viesus cienāja ar kaut kādiem cepumiem uz kuriem uzlikti tomāti. Man smieklīgi, kad lasu, ka iztērēti desmitiem tūkstoši eiro. Līgavas kleita visdrīzāk iegādāta tirgū, jo tieši tādu iespaidu atstāja. Visu cieņu Gogena mākslinieciskajam talantam, bet es tādas kāzas kautrētos rīkot,” redzēto komentēja Milena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kautiņš, apvainojumi un policija! Iekārojamais Gogens apprec bijušās sievas pensionāres meitu Poļinu

Iekārojamais Gogens nolīgst apsardzi, lai aizsargātu sevi un līgavu no bijušās sievas pensionāres dusmām

Milena stāsta, ka no viesībām ātri aizgājis arī mūziķis Sergejs Penkins, kuram nav paticis, ka bankets norisinās pagrabstāva karaokes klubā.

Gogens un Poļina mājās emocionāli atpūšas no banketa, kas varēja beigties ar traģēdiju. Kāzās neaicināta ieradās Gogena draudzene Lidija Alifirenko, kura uzrīkoja īstu traci, ielejot līgavai sejā nezināmas izcelsmes šķidrumu un vairākkārt cenšoties piekaut jaunlaulātos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēlāk “OMON” arestēja Lidiju, Gogenu un vienu no viesēm. Gogens nav paskaidrojis aresta iemeslu, zināms vien ka viņš ir izlaists no apcietinājuma un ir mājās ar jauno sieviņu.

Poļina nenoliedz, ka attiecību dēļ sastrīdējusies ar savu māti, bet nenožēlo, ka priekšroku devusi savai laimei. Sieviete neslēpj, ka jau labu laiku viņa ar Gogenu bijusi kopā, par to nekas nebija zināms ne sabiedrībai, ne viņas mātei.

Internetā parādījušās baumas, ka Poļina ir bērna gaidībās. Vai iekārojamais Gogens kļūs par tēvu, vai arī runas par grūtniecību ir labi izspēlēts šovs?

Nedēļu pēc šķiršanās no pensionāres Gogens Solncevs jau atkal gatavojas kāzām

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm