tv3.lv

Lolita par meitu: Mana mamma viņu izaudzināja, es pelnīju naudu, lai uzvarētu Evas slimības

Dziedātājas Lolitas vienīgā atvase, meita Eva piedzima priekšlaicīgi, tas kļuva par iemeslu dažādām veselības problēmām, kam bija nepieciešami lieli līdzekļi, lai uzvarētu slimības. Klīda baumas, ka Eva sirgst ar autismu, to Lolita noliedz.

24. aprīlī 10:00

Krievijas dziedātāja Lolita nekad nav noliegusi, ka meitas audzināšanā galveno lomu spēlējusi viņas mamma Alla. Evai jau no dzimšanas ir veselības problēmas, saliekot kopā spēkus un iespējas, izdevies lielu daļu no šīm problēmām uzvarēt, bet tas maksājis mūziķei iespēju būt kopā ar meitu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Manai mammai nebija variantu. Arī mani uzaudzināja vecmāmiņas, vecākiem nebija citas iespējas. Neņemsi bērnu līdzi uz koncertiem, nelaupīsi izglītību, miegu, draugus un veselīgu ēdienu,” tā 58 gadus vecā Lolita.

Vēlāk Lolitas meita atkārtoja viņas likteni un arī uzauga kopā ar vecmāmiņu, kamēr mūziķe pelnīja naudu mantinieces ārstēšanai.

Zvaigzne ir pateicīga mammai, ka viņa uzņēmās galveno lomu meitas audzināšanā, dodot viņai iespēju pilnveidoties un izpausties karjerā.

“Mana mamma viņu izaudzināja par labu meiteni. Es pelnīju naudu, lai uzvarētu Evas slimības. Ja nebūtu pelnījusi naudu, mēs nebūtu uzvarējuši,” pārliecināta ir Lolita.

Eva ir jau 22 gadus veca, pagaidām dziedātāja neaizdomājas par to, vai vēlas mazbērnus, bet apzinās, ka spētu būt laba vecmāmiņa. Neskatoties uz visu, viņa nav gatava upurēt savu dzīvi mazbērnu labā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja Dievs dos, es priecāšos. Iesaistīšos audzināšanas procesā, bet ne tik ļoti, lai pazaudētu sevi visu,” atklāta ir mūziķe.

Ja kādreiz Lolitu skumdināja komentāri, ka viņa nevar sevi saukt par mammu, jo neaudzina savu bērnu, bet satiek pāris reizes gadā, tad šobrīd viņa nereaģē uz šādiem izteikumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm