tv3.lv

"Ļoti pieņēmusies svarā un bez matiem!" Pasliktinājies seriāla "Mana mīļā aukle" zvaigznes veselības stāvoklis

Jau vairākus gadus aktrise, seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zavarotņuka cīnās ar smadzeņu audzēju. Informācija par slavenības veselības stāvokli publiski parādās reti, bet neviens nešaubās, ka ārsti dara visu, lai aktrise atsāktu ierasto dzīvi. Pēdējā informācija liecina, ka aktrises veselības stāvoklis pasliktinājies.

2021. gada 27. maijā 16:00

Krievijas presei jaunumus par Anastasijas veselības stāvokli pastāstījusi kāda viņas draudzene. Sieviete atklājusi, ka pēc ārstniecības un dažādām procedūrām aktrises veselības stāvoklis uzlabojies un ārsti atļāvuši Anastasijai pievērsties peldēšanai.

Bankrots! Ieņēmumu dienests slēdz smagi slimās aktrises Anastasijas Zavarotņukas biznesu

Anastasijas Zavarotņukas ģimene priecājas, ka aktrisei dāvāta “otrā dzīve”

“Tā viņa plānoja atgūt ierasto fizisko formu. Viss bija labi, baseins palīdzēja, kā nekā tā ir laba fizioterapija. Svars nepazuda, bet pašsajūta uzlabojās. Nastjai baseinā kļuva slikti, ārsti izsecināja, ka reiboņi sākušies slimības recidīva ietekmē. Ārsti jau atkal dara visu, lai slimība atgrieztos remisijā,” skaidro ekrānu zvaigznes draudzene.

Sieviete saka, ka ģimene vēlējusies aktrisi vest ārstēties uz ārzemēm, bet pārdomājuši, jo Krievijas ārsti sniedz pozitīvas prognozes, sakot, ka Nastjai ir iespējas uzvarēt audzēju, ārstējoties Maskavā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nastju nav iespējams atpazīt, viņa ir ļoti pieņēmusies svarā, jo lieto hormonālos preparātus, viņai nav matu. Pavisam, pavisam cits cilvēks,” ārējās pazīmes noraksturo draudzene.

Slavenības draudzene neslēpj, ka aktrises vīrs, daiļslidotājs Pjotrs Černiševs visu brīvo laiku pavada kopā ar sievu un mazo meitiņu. Ģimene mitinās lauku mājā.

Atgādinām, ka Anastasija cīnās ar smadzeņu audzēju jau no 2018. gada. Kopš saslimšanas Zavarotņuka nav ne uzrunājusi fanus, ne bijusi redzama sabiedrībā.

Sieviete piebilst, ka privāto “Instagram” kontu uztur un vēstules lasa pati Anastasija, bet kontu, kurā tiek publiskota informācija par dažādiem meliem saistībā ar aktrisi koordinē viņas vecākā meita Anna.

Smagi slimo Anastasiju Zavarotņuku meklē tiesu izpildītāji

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Krūtīs ir liels “caurums”!” Zavarotņukas meita atzīstas, ka kopš mammas saslimšanas apmeklē psihologu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm