tv3.lv

Maksima Galkina atbilde kritiķiem: vienmēr esmu publicējis pateicības pēc koncertiem

Nedēļas nogalē Maksims Galkins saviem Instragram sekotājiem ir publicējis astoņu minūšu garu video, kurā apkopojis visas savas pateicības koncerta apmeklētājiem, atspēkojot sev adresētos pārmetumus.

15. augustā 12:55

“Ikreiz, kad es pēc koncerta publicēju pateicības koncerta apmeklētājiem, vienmēr ir n-tie sekotāji, kas man raksta, ka es nekad neesmu publicējis tādas pateicības un, ka es pēkšņi to esmu sācis darīt un kāpēc es nepateicos Krievijas skatītājiem. Ja jums pašiem ir slinkums “patīt lentu atpakaļ”, es to izdarīšu jūsu vietā,” savu video uzsāk Maksims.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pie video M. Galkins ir uzskaitījis trīs punktus par saviem īsajiem video no koncertiem ar pateicību skatītājiem, jo tā ir viņa konta ilggadēja tradīcija:

1. Tam nav nekāda sakara ar manu darba dienas kārtību, es necenšos nevienam neko pierādīt, nevienu pārliecināt par savu aktualitāti.

2. Vienmēr esmu rādījis aplausus un fragmentus gan no Krievijas pilsētām, gan ārzemju turnejām.

3. Vienmēr esmu centies no skatuves runāt tās valsts valodā, kurā esmu ieradies.

“To ir viegli pārbaudīt, vienkārši ritinot lenti. Jāskatās cauri, jo pandēmijas laikā koncertu praktiski nebija. Un es neizliku tos dažus, kas bija, jo tie paši idioti sāka kliegt par Covid-19 ierobežojumiem (lai gan mēs vienmēr tos ievērojām).

Īpaši tiem, kas nemitīgi raksta, ka iepriekš neesmu pateicies/neesmu izlicis, ierakstīju šo video no sava konta ar simtdaļu no izliktajām pateicībām. Noskaties visas astoņas minūtes pilnībā, daudz interesantu lietu.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm