tv3.lv

"Man likās, ka esmu gatava jaunām attiecībām, pat aizgāju uz randiņu." Agata Muceniece par privāto dzīvi

Pirms nepilna gada aktrise Agata Muceniece oficiāli noformēja šķiršanos no aktiera Pāvela Prilučnija. Aktieri laulībā nodzīvoja deviņus gadus un šajā laikā piedzima divi bērni. Tagad Pāvels ir attiecībās ar aktrisi Miroslavu Karpoviču, bet Agata atzīst, ka nav gatava nopietnām attiecībām.

2021. gada 19. aprīlī 13:29

Pēc aktieru šķiršanās vairākkārt Krievijas šovbiznesa vidē pavīdējušas baumas par Agatas attiecībām ar precētu režisoru vai par aktrises romānu ar kādu oligarhu, ekrānu zvaigzne to visu noliedz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: Mucenieces bijušais vīrs pirmo reizi apmeklē saviesīgu pasākumu kopā ar jauno mīļoto

Krievijas mediji: oligarhs Muceniecei uzdāvinājis ekskluzīvu “Maybach” automašīnu

Krievijas presei Agata atklāj, ka, apmeklējusi vairākus psihologus, bet savu tā arī pagaidām nav atradusi. Nu viņa plāno paviesoties pie astrologa un pakonsultēties.

Muceniece apzinās, ka galvenais, lai līdzās ir īstie cilvēki. Viņai ļoti palīdz bērni un viņas menedžere, kura pret viņu izturoties kā pret mazu bērnu, atkārtojot, tu visu vari, atceries, tu esi zvaigzne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jaunībā biju par sevi pārliecināta meitene, laulībā šī pašpārliecība izgaisa. Jūtu, ka tā laika enerģija lēnām atgriežas. Līdz galam vēl neesmu atjaunojusies, bet drīzumā jutīšos kā supersieviete,” tā Agata.

Agata nedomā, ka atbalstītājiem drīzumā būs iespēja redzēt viņu kāda kavaliera apskāvienos, šobrīd dzīves prioritāte Muceniecei ir darbs, viņa nevēlas pārsteigties un atkal “apdedzināties”.

“Man likās, ka esmu gatava jaunām attiecībām, pat aizgāju uz randiņu. Sapratu, ka nevēlos nopietnas attiecības, vēl pabaudīšu dzīvi,” aizdomājas Agata.

Muceniece vēlas atrast sevi, iemantot sirdsmieru, veltīt laiku bērniem, karjerai un tikai tad – ļauties kāda īpaša kunga aplidošanas mēģinājumiem.

“Nav spējīga!” Mucenieces producente noliedz baumas par aktrises romānu ar precētu režisoru

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm