tv3.lv

Merilina Kerro aicina cienīt bērnus, nevis likt atvasēm godāt pieaugušos, tikai tāpēc, ka viņi ir vecāki

Šova “Ekstrasensu cīņas” 14, 16, 17. sezonas fināliste igauņu ragana Merilina Kerro ir trīs bērnu māmiņa. Kerro bieži aizdomājas par bērniem un to, ko mazuļi sniedz pasaulei.

8. augustā 11:38

Vienā no saviem prātojumiem, ko ragana publisko sociālajos tīklos, viņa saka, ka tikai caur bērniem mēs redzam to, cik ātri laiks iet un tieši bērni ir tie, kuru dēļ mēs vēlamies laiku apturēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērojot savu bērnu acis, īpaši pusgada vecā dēla, Kerro saprot, ka ne viss vēl ir zaudēts, ka pasaulē ir arī kas labs, nevainīgs.

Igauniete iesaka ikvienam cienīt bērnus. Bērni ir pelnījuši visaugstāko cieņu uz kādu esam spējīgi, jo viņi ir nevainīgi, tik tuvi pašam svētākajam. Laiks pret bērniem izturēties ar cieņu, nevis likt viņus cienīt korumpētus, samaitātus cilvēkus – viltīgus, blēdīgus, “mēslu” pilnus, vienkārši tāpēc, ka viņi ir vecāki.

Šova zvaigzne ir pārliecināta, ka tieši bērni māca, neveidot mākslīgu dzīvi, bet attīstīt garīgumu, nevis veidot perfektu “pasaku”, jādzīvo patiesa dzīve. Bērni māca, ka uzmanība ir augstākā mīlestības un atzinības forma.

Kerro ir pārliecināta, ka lielākie dzīves skolotāji ir bērni, jo viņi nezina, kas ir aizspriedumi un negatīvisms.

“Nav lielākas sajūtas par mīlestību pret savu bērnu vai bērniem. Bērni ļauj piedzīvot beznosacījumu mīlestību caur savu “dvēseles spoguli”. Mēs neaudzinām bērnus, mēs mācāmies no viņiem. Tie mums atgādina par vienkāršiem dzīves mirkļiem, tiem, kas patiešām ir svarīgi. Bērniem ir vienalga, kas jums ir un ko jūs darāt. Viņiem vajadzīga tikai uzmanība un mīlestība. Jūsu mazie “dvēseles spoguļi” atspoguļo to, ko esat pelnījuši,” sociālajos tīklos raksta Merilina.

Kerro aicina jau no dzimšanas nemācīt bērnus baidīties no dzīves, jāmāca – būt šeit un tagad. Katrs mirklis var ko iemācīt, parasti labākie skolotāji ir mazi momenti un notikumi, tie māca klātesamību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pastaigājos ar bērniem, un sākās lietus. Mana pirmā reakcija bija savākt mantas un doties uz mājām. Bērniem šāda ideja nepatika, tad atcerējos Boba Mārlija vārdus – tu saki, ka mīli lietu, bet kad līst, ņem lietussargu. Saki, ka mīli sauli, bet, kad tā spīd, tu meklē ēnu. Saki, ka mīli vēju, bet kad pūš vējš, tu aizver logus, tāpēc es baidos, kad tu saki, ka mīli mani,” ar šiem vārdiem Merilina aicina nemācīt bērnus baidīties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm