tv3.lv

"Mēs ar sievu guļam katrs savā istabā." Leonīds Agutins par laulības dzīvi un krāpšanu

2011. gadā dziedātāju Leonīdu Agutinu paparaci pieķēra, skūpstot mīļāko. Visi bija pārliecināti, ka viņa sieva, dziedātāja Andželika Varuma šķirsies no neuzticīgā vīrieša, bet viņa izlēma saglabāt attiecības.

2021. gada 5. maijā 14:00

52 gadus vecais dziedātājs atklāti pastāstījis par otrajām iespējām un piedošanu. Mākslinieks domā, ka ir kļūdas un rīcības, kuras otrajai pusītei ir jāpiedod.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Atbrauca uz ierakstu, apmetās viesnīcā, un tur mums viss sākās.” Agutins par iepazīšanos un attiecību izveidi ar Varumu

“Nedrīkst tik ilgi dzīvot kopā.” Leonīds Agutins komentējis baumas par iespējamo šķiršanos

“Ja bez cilvēka nevari, tad ir iemesls veltīt laiku un visu pārrunāt, nevis šķirties. Sievai jau sen vajadzēja mani pamest un nebojāt savus nervus, nemocīt sevi. Priecājos, ka viņa to nav izdarījusi,” presei stāsta Agutins.

Mākslinieks neslēpj, ka attiecību laikā vairākkārt bijis soļa attālumā no laulības šķiršanas, bet sieva devusi iespējas sevi no jauna un jauna pierādīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēc septiņiem gadiem attiecībās, sāku dzert un pazaudēju mēru it visā. Sievai sakrājās un viņa uzstādīja ultimātu. Dzīves laikā vairākkārt bija tā, ka es visu salaidu grīstē, mēs pāris dienas nesarunājamies, tad visu noskaidrojam un dzīvojam tālāk,” tā Agutins.

Leonīds ir pateicīgs Andželikai par gudrību un sapratni. Mūziķis visus savus dzejoļus velta mīļotajai sievai, kura vienmēr pratusi saskatīt patieso viņu.

Nav noslēpums, ka estrādes zvaigznes guļ katrs savā istabā. Par iemeslu tam ir vēlme pēc savas telpas, iespējas pabūt vienatnē un saviem ieradumiem, kas jau kļuvuši par neatņemamu dzīves sastāvdaļu.

“Mums ir katram sava istaba. Bet varu ierasties pie sievas uz randiņu un viņa pie manis. Mēs varam gulēt kopā. Mūsu attiecībās tas der, jo palīdz saglabāt ģimeni. Kad mums bija viena istaba sieva bieži gulēja uz dīvāna. Man patīk, kad istabā ir auksts un tumšs, patīk pirms miega paklausīties kādu grāmatu. Viņai ir pretēji ieradumi,” intervijā raidījumam “А поговорить?” skaidro Agutins.

Dodoties koncerttūrē, pāris nerezervē vienu viesnīcas numuriņu, bet divus, lai netraucētu viens otra atpūtai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm