tv3.lv

"Mums bija neveselīgas attiecības. Nodevības atkārtojās." Timati dēla māte skaidro, kāpēc izšķīrusies no repera

Pagājušā gada septembrī modele Anastasija Rešetova paziņoja, ka izbeidz sešus gadus ilgās attiecības ar reperi Timati. Modele joprojām nenosauc konkrētu šķiršanās iemeslu, bet neslēpj, ka izredzētais ne reizi vien nodevis viņu.

2021. gada 15. maijā 14:14

Krievijas prese raksta, ka bērnībā Anastasija un viņas māsa auga bez mātes, jo sieviete pameta atvases tēva aizbildniecībā.

Reperis Timati meklēs nākamo mīļoto televīzijas šovā “Vecpuisis”

Viena no repera Timati “līgaviņām” Kristīna Romanova: Bijušais vēlas mani apliet ar sērskābi

Modele sapņoja nākotnē izveidot perfektu ģimeni, satiekot reperi, viņa domājusi, ka, satikusi uzticamu vīrieti, kuram dāvāt bērnus.

“Pirmajos mēnešos pēc Ratmira dzimšanas visiem likās, ka mums ir ideāla ģimene, arī pati tā domāju. 2020. gads visu izpostīja. Notika tādas lietas, kuras pat iztēloties nespēju. Izrādījās, ka biju naiva muļķe.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Negribu stāstīt sīkumus, bet man bija ļoti sāpīgi, smagi. Vairāki momenti pilnībā “salauza” manu bildīti par ideālo ģimeni. Sapratu, ka viss dzīvē reiz beidzas,” presei atklāj 25 gadus vecā modele.

Izbeidzot attiecības ar reperi, modele uzelpoja, jo atbrīvojās no Timati kontroles un varēja pievērsties savai personībai, pašizaugsmei.

“Saglabāt ģimeni nav vieglākais uzdevums. Nebija iespējams samierināties ar vairākām lietām. Kāpēc izšķīrāmies? Nodevības atkārtojās, kad izšķīrāmies, sapratu, ka tas ir uz labu. Sajutu vieglumu un man parādījās “otrā elpa”. Mums ar Timuru bija neveselīgas attiecības,” neslēpj Anastasija.

Modele ir pateicīga reperim, ka viņš padarījis viņu par spēcīgu sievieti.

“Tagad var!” Pēc šķiršanās no dēla mātes reperis Timati pozē kopā ar tetovētu daiļavu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm