tv3.lv

"Neesmu vairs tā, kas biju." Vera Brežņeva neslēpj, ka mainījies viņas tuvāko cilvēku loks

Dziedātāja Vera Brežņeva, sākoties karam Ukrainā, pārcēlās uz Itāliju, sieviete paziņo, ka karš “izsitis” viņas dzīvi no līdzsvara. Arī sociālajos tīklos skaistule nav aktīva, retu reizi tiek publiskots kāds kadrs, kurā redzama viņa pati.

1. augustā 9:05

Redzot, ka iemīļotā māksliniece nav aktīva sociālajos tīklos, fani rakstījuši mūziķei ziņas, vēloties uzzināt, vai viss kārtībā. Brežņeva neklusē un pastāsta par saviem pārdzīvojumiem un pēdējā laika pārdomām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Aizdomājos, vai man vispār ir fotogrāfijas, kurās esmu redzama es – es tāda, kāda esmu tagad. Skatos albumā ir viss – atskaites, ekrānuzņēmumi, vīrs, bērni, suns, mamma, ģimene, dabas bildes, bet manis nav. Skatoties visa jūlija fotogrāfijas, atradu tikai divas ar sevi. Viss man apkārt ir mainījies, iekšēji turpinu mainīties. Nav pierasti uz sevi skatīties, jo viss ierastais ir palicis pagātnē,” tā Brežņeva, kurai kādreiz sociālie tīkli un bilžu izvietošana bija ikdienas sastāvdaļa.

Tā kā Vera un viņas vīrs, komponists Konstantīns Meladze praktiski neiziet kopā sabiedrībā, neapmeklē publiskas vietas, sākušās runas par pāra šķiršanos. Runā par Meladzes nodomu atgriezties pie bijušās sievas, jo viņa redzēta kopā ar Konstantīnu lidostā.

Vera nekomentē mīļotā bijušās sievas vizīti, bet padalās ar atbalstītājiem faktā, ka pilnībā ir mainījies viņas tuvāko personu loks. Viņa cenšas saglabāt mīlestību, neskatoties uz sāpēm.

“Mēs visi ejam cauri smagam periodam. Tas nevar notikt bez transformācijas. Katrs citādāk mainās un ļaujas pārmaiņām. Ir mainījies mans tuvākais saziņas loks. Maināmies visu laiku, pat tagad es neesmu tāda pati, kā pirms diviem mēnešiem. Tik liels daudzums sāpju nevar neizmanīt cilvēku. Cenšos maigi, saudzīgi sargāt mīlestību, kas ir manī iekšā. Mīlestību, labestību un gaismu,” noteica Vera.

Itālijā Vera iesaistās humānās palīdzības vākšanā Ukrainai un nereti dodas uz Poliju, kur brīvprātīgo centrā nebaidās kraut “furē” smagas kastes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm