tv3.lv

"Notiek tā, ka pārguli ar draudzeni un saproti, cik lieliski tas ir." "Little Big" solists Iļja par seksu ar grupas biedri

Grupas “Little Big” dalībnieki Iļja Prusikins un Sofija Tajurskaja ir beiguši slēpt savu mīlestību. Mūziķu attiecības sākušās negaidīti un ātri vien viss pāraudzis lielā kaislē.

2021. gada 8. jūnijā 15:30

Krievijas prese raksta, ka šobrīd par grupas privātajām attiecībām ir daudz lielāka interese nekā par daiļradi. Tas ir saprotams, kā nekā grupas solisti ir beiguši slēpt savas romantiskās attiecības un nekautrējas publiski demonstrēt jūtas.

Uzzinot par attiecībām, Sofiju sāka vainot Iļjas laulības izjukšanā, pats mūziķis to noliedz, sakot, ka izšķīries 2019. gadā, tagad ir 2021. gads.

“Abi šie notikumi nav saistīti. Vai man vajadzēja palikt vienam līdz mūža beigām? Mēs ar Sofiju sākām tikties, jo mums abiem nebija privātās dzīves. Koncerti, filmēšanas, pārbraucieni – mēs visu laiku bijām kopā,” intervijā skaidroja Iļja.

Pirms attiecību uzsākšanas Sofija un Iļja piecus gadus bija draugi, viss mainījies pēc vienas kopīgas nakts.

“Notiek tā, ka piedzērušies draugi pārguļ. Pēc tam viņi saprot, cik lieliski tas ir. Tikai mēs nebijām piedzērušies, tā vienkārši sanāca. Šīs ir manas pirmās attiecības, kuras nesākas ar randiņiem, bet uzreiz ar mīlestību,” atklāj Iļja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlnieki ir laimīgi attiecībās, bet nerunā publiski par nākotnes plāniem. Iļjas dēlam no iepriekšējām attiecībām arī patīk Sofija un viņi trijatā bieži pavada kopā laiku.

“Pārvedu dēlu un bijušo sievu Iru dzīvot uz Maskavu, lai man būtu iespēja satikt atvasi, cik bieži vien vēlos. Iru es mīlēšu vienmēr, jā, mūsu attiecības beidzās, bet tas nenozīmē mīlestības beigas – viņa man dāvāja tik lielisku dēlu,” smaida Iļja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm