tv3.lv

Plastiskās operācijas, “skaistuma dūrieni” vai botokss? Eksperti cenšas uzminēt 74 gadus vecās Rotaru jaunības noslēpumu

Ukrainas dziedātāja Sofija Rotaru ilgi nebija apmeklējusi publisku pasākumu, tāpēc viņas ierašanās mūzikas festivālā “Jaunais vilnis” pārsteidza Krievijas estrādes zvaigznes un žurnālistus – Sofija ar katru gadu izskatās arvien jaunāka un jaunāka! Kur slēpjas jauneklības noslēpums?

2021. gada 22. augustā 17:29

74 gadus vecā dziedātāja izskatās lieliski un burtiski staro aiz laimes! Kur slēpjas Rotaru mūžīgās jaunības noslēpums?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķe izvairās runāt par skaistuma noslēpumiem, vien paziņo, ka dzīvo veselīgu dzīvesveidu. Vai tā patiesi ir? Krievijas prese aptaujāja vairākus skaistuma ekspertus!

Plastiskais ķirurgs Daņils Lupins pavēstīja, ka Sofijai ir ļoti labs ādas stāvoklis. Viņš ir pārliecināts, ka viņa dur “skaistuma dūrienus”, kas sastāv no vitamīnu kompleksa un kolagēna.

Ārsts domā, ka dziedātājas skaistumkopšanā ietilpst arī hialuronskābes un botoksa injekcijas.

Mediķis aicina pievērst uzmanību Sofijas senākām fotogrāfijām un tagadējiem kadriem, redzams, ka tagad uzacis atrodas aukstāk, kas var liecināt par apļveida sejas korekciju un uzacu pacelšanu.

Seja bez uzlabojumiem! Publiskots Sofijas Rotaru tuvplāna foto

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kosmetologs Romāns Bezsonovs domā, ka lieliskais izskats ir labs kosmetologa darbs. Arī viņam ir klienti, kuri jau vairāk nekā 15 gadus izmanto pakalpojumus un atzīst, ka ar gadiem izskatās labāk – to panāk rūpes par sevi.

Skaistumkopšanas speciālists ir drošs, ka Rotaru veikusi biorevitalizaciju, izmantojusi botoksu, un arī ar pavedienu palīdzību pacēlusi sejas ovālu.

Sauna, masāža un makšķerēšana! Sofija Rotaru atklāj savu jaunības noslēpumu

Ārste osteopāte, sejas plastikas speciāliste Alesja Ulišenko domā, ka skaistās dziedātājas mūžīgās jaunības noslēpums neslēpjas tikai rūpēs par savu ādu.

Sofijai ir paveicies, jo viņai ir ļoti labi gēni, labi attīstīti galvaskausa apaļie kauli – žoklis, ir pareizs sakodiens, laba stāja, lēns muskuļu novecošanās process, liekā svara iztrūkums. Alesja uzskata, ka tā visa ir garantija, ka vecumdienās cilvēks ļoti labi “turēsies kopā”.

“Kas visiem būtu jādara, lai skaisti novecotu? Jānodarbojas ar sejas un ķermeņa vingrinājumiem, jāmīl sports, jāuzrauga savs uzturs, miegs un iekšējā harmonija – to visu dara Sofija,” tā Alesja.

Foto: Sofija Rotaru izskatās jaunāka par savu dēlu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm