tv3.lv

"Sarīkojuši balagānu!" Aktrise Anastasija Makejeva atbild uz pārmetumiem par ģimenes izjaukšanu

Aktrise Anastasija Makejeva pirmajā attiecību posmā slēpa mīļotā vīrieša personību, izrādās, tam bija iemesli. Anastasija nevēlējās publiski atzīt, ka veido savu laimi uz četru bērnu un sievietes nelaimes. Kā nekā tieši aktrises dēļ vīrietis Slovēnijā pameta sievu un četras atvases.

2021. gada 17. aprīlī 14:00

Krievijas prese raksta, ka, tiklīdz Anastasija atklāja izredzētā personību, kurš izrādījās precējies, četru bērnu tēvs, tā kļuva par baumu, kritikas un nosodījuma objektu.

“Tētis mūs ir “izsvītrojis” no savas dzīves.” Aktrises Anastasijas Makejevas precētā līgavaiņa meita par attiecībām ar tēvu

Aktrise Anastasija Makejeva, kura no ģimenes aizvīla daudzbērnu tēvu, atklāj, kāpēc nevar palikt stāvoklī

Sabiedrība nosodīja aktrisi, aicināja izbeigt attiecības ar uzņēmēju Romānu Malkovu. Zvaigzne nedomā pamest mīļoto un izrāda savas attiecības, laimi sociālajos tīklos.

Aktrise publiski uzrunājusi ikvienu, kurš viņu nosoda un aicina ieklausīties sirdsapziņā.

“Cienījamie apspriedēji, cilvēki, kuri vēlas izteikt savu viedokli un sniegt man padomu vai uzrakstīt lāstu. Jūsu laipnība – jūsu pašu mutē, visi izteiktie “mēsli”, pie jums atgriezīsies. Savu viedokli par mani paturiet pie sevis. Mana dzīve no jūsu “riešanas” neizmainīsies. Man jūsu priekšā nav jābūt labai vai sliktai,” padomdevējus uzrunā Anastasija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anastasiju daudzi apvaino ne tikai ģimenes izjaukšanā, bet arī intrigu vērpšanā, neļaušanā vīrietim finansiāli atbalstīt bērnus.

“Neesmu ne māte, ne tēvs, lai barotu bērnus, bet man nav žēl, ar prieku pabarošu. Rakstīt man par Romas, viņa bijušās mīļotās, kaimiņa mazajām algām – ir bezjēdzīgi. Es neesmu burve, nevaru pacelt vai samazināt kāda algu. Man par savu iztiku jārūpējas, izrādes joprojām var apmeklēt tikai 50% no zālē pieļaujamā cilvēku skaita. Jūs esat pieauguši cilvēki, dzīvojiet savas dzīves, ko jūs šeit balagānu sarīkojāt,” dusmojas Makejeva.

Aktrise piebilst, ka katru dienu cilvēki apprecas un izšķiras, ka tāda ir dzīve.

Slavenība aicina pievērsties sev, savai ģimenei un parādīt visiem piemēru, ne ar “riešanu”, bet darbiem!

Video: Daudzbērnu tēvs vēl pirms šķiršanās no sievas bildina aktrisi Anastasiju Makejevu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm