tv3.lv

Šķiroties no Agatas Mucenieces, Pāvels Prilučnijs pārcietis sirdslēkmi

Aktieris Pāvels Prilučnijs, šķiroties no aktrises Agatas Mucenieces, izvēlējās nekomentēt pāra attiecības publiski. Nu slavenība atklāj, ka šķiršanās laikā pārcietis sirdslēkmi.

2021. gada 4. maijā 16:27

Krievijas prese raksta, ka šķiršanās no Agatas Pāvelam nav pagājusi bez emocionāliem pārdzīvojumiem un veselības problēmām.

Agata Muceniece par dzīvi pēc šķiršanās: baidījos, ka nespēšu pienācīgi nopelnīt

Video: Mucenieces bijušais vīrs pirmo reizi apmeklē saviesīgu pasākumu kopā ar jauno mīļoto

Pāvels darīja visu, lai izbēgtu no šķiršanās procesa un saglabātu attiecības ar sievu. Aktieris atceras kā piekritis ikvienam kino projektam, lai nopelnītu ģimenei naudu un tas viņu novedis līdz sirdslēkmei.

“Daudz filmējos un saslimu, bija problēmas ar plaušām, bet turpināju strādāt pat ar augstu temperatūru. Filmējos pa dienu, pa nakti un pats braucu uz uzņemšanas laukumiem, visu pats. Reiz izbraucu uz lielceļa un sapratu, ka kreisajā pusē sit kā ar strāvu, pēkšņi nejūtu visu kreiso ķermeņa daļu. Apturēju automašīnu ceļmalā, spogulī ieraudzīju zilas lūpas, ķermenis trīcēja. Izsaucu medicīnisko palīdzību, ārsti ātri atklāja, kas pie vainas,” tā aktieris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pāvels neslēpj, ka sirds bija nogurusi, bet viņam ģimene, kredīti, hipotēka – atpūtai nebija laika.

Zvaigzne izdarījusi secinājumus un beigusi filmēties vienlaicīgi vairākos projektos. Prilučnijs saka, ka ir pieaudzis un mainījušies viņa dzīves principi.

“Vienā momentā mēs ar Agatu sapratām, ka mums ir dažādi mērķi. Ilgi centāmies saglābt laulību. Pirms šķiršanās jau gadu kopā nedzīvojām. Tad sapratām, kāpēc nepārtraukti strīdēties, ja vienam vajag vienu, bet otram otru. Nu mums ir lieliskas attiecības. Mēs normāli kontaktējamies un bērni ir laimīgi,” Pāvels.

“Lieli dzimumlocekļi ir sastopami reti.” Agata Muceniece par seksu pēc dzemdībām

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm