tv3.lv

Skolniece apsūdz Krievijas seriālu zvaigzni Igoru Filipovu izvarošanā

Modele, skolniece Veronika Sagaiko publiski paziņojusi, ka viņas godu laupījis populārā seriāla “Ищейки” aktieris Igors Filipovs. Meitenes māte vēlas, lai aktieris apprec viņas atvasi, ja nē, sieviete ir gatava sodīt ekrānu zvaigzni pēc visas likuma stingrības. Aktieris noliedz apvainojumus, sakot, ka viņu vienkārši šantažē.

2021. gada 12. maijā 10:52

Krievijas presei Veronika atklāj, ka visu dzīvi sapņojusi par aktrises karjeru. Pēc vidusskolas beigšanas viņa vērsusies pie Filipova, lai apgūtu aktiermākslu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: YOUTUBE

Jauniete cerējusi, ka aktieris sagatavos viņu iestājeksāmeniem, bet viss izvērties traģiski, ekrānu zvaigzne izvarojis viņu. Pēc Veronikas vārdiem, Igoru nav atturējis pat fakts, ka viņai ir tikai 17 gadi. Topošā aktrise paziņo, ka notikušais bija viņas pirmā seksuālā pieredze.

“Viņš aizslēdza durvis, izmainījās sejas izteiksme. Igors vienmēr bija mierīgs, bet tajā mirklī man uzbruka. Sāka līst zem svārkiem un jaciņas. Sāku raudāt. Sanāca tā, ka viņš man laupīja godu,” ar asarām acīs stāsta jauniete.

Veronikas mamma Darja, uzzinot par notikušo, nesteidzās ar ziņojumu policijā, bet vēlējās, lai aktieris apprec viņas meitu, jo tikai tā varēja glābt ģimenes godu.

“20.aprīļa vakarā viņa atbrauca mājās drausmīgā stāvoklī. Savu meitu tādu nekad nebiju redzējusi. Viņa nespēja runāt, tikai raudāja un raudāja. Veronikai bija sarkana seja un saburzīts apģērbs. Zilumus ieraudzīju tikai nākamajā dienā, kad vedām viņu pie ginekologa. Policijā nevērsāmies, man bija kauns. Arī bērns teica, lai to nedaru. Viņš apkaunoja mūsu ģimeni, lai apprecas, tad izlikšos, ka viss notika pēc abpusējas piekrišanas,” raidījumā “На самом деле” stāsta meitenes māte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aktieris ir šokēts par apvainojumiem un noliedz, ka jebkad būtu seksuāli pieskāries, vai pat iedomājies par seksu ar savu skolnieci.

“Veronika melo. Es nekad neesmu gulējis ar viņu,” tā aktieris.

Šova eksperti pierādīja, ka Veronikai ir jau 18 gadi, bet izvarošanas fakts ir izdomājums. To pierāda arī pārbaude ar melu detektoru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm