tv3.lv

Smiešanās par neauglību, bērna "piekukuļošana" un bezmaksas šampanietis! Jaunākās peripetijas aktrises Anastasijas Makejevas dzīvē

Krievijas prese raksta, ka aprīļa izskaņā par brīvu vīrieti kļuvis aktrises Anastasijas Makejevas izredzētais, četru bērnu tēvs Romāns. Nu nekas neattur mīlniekus no laulībām. Pāris svin arī “mazo uzvaru”, Romāna vecākais dēls turpmāk dzīvos kopā ar viņiem.

2021. gada 23. aprīlī 12:00

Vēl nesen Anastasija vēlējās sadraudzēties ar mīļotā bijušo sievu Svetlanu un pat audzināt pāra četrus bērnus. Aktrise ne reizi uzsvēra, ka iemīloties Romānā, viņa cer iegūt arī draudzeni Svetlanas veidolā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aktrises Anastasijas Makejevas izredzētais mīlas dēļ pametis sievu un četrus bērnus

Aktrise Anastasija Makejeva mīļotā sievai iesaka strādāt, ne kopā ar bērniem “dzīvot uz vīra kakla”

Svetlanai nenāk ne prātā piedot bijušajam mīļotajam, kurš pameta viņu svešā valstī kopā ar četriem bērniem, piedevām, atsakoties maksāt alimentus. Tāpat viņa nedomā piedot sievietei, kura izjaukusi viņas ģimenes idilli.

Četru bērnu mamma neslēpj, ka bijušais vīrs Romāns ir “uzpircis” vecāko dēlu, piedāvājot dzīvot kopā ar viņu un aktrisi. Pārītis zēnam apsolījuši mājkalpotāju, labākos skolotājus, automašīnu ar šoferi, zīmolu drēbes, ballītes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai to visu iegūtu, zēnam bija jāuzņem video, kurā viņš stāsta, cik tētis ir labs, bet mamma slikta. Pāra vecākais dēls uzņēmis video, un ir vienīgais no četriem bērniem, kurš pēc vecāku šķiršanās izlēmis dzīvot kopā ar tēvu.

“Tik netīru būtni, kāda ir mana bijusī, es savā dzīvē nekad vēl neesmu saticis,” par bijušo sievu saka Romāns, uzzinot, ka sieviete izlemsi piedalīties vairākos televīzijas šovos.

Video: Daudzbērnu tēvs vēl pirms šķiršanās no sievas bildina aktrisi Anastasiju Makejevu

Neskatoties uz to, ka pati, viesojusies televīzijas šovā un runājusi par privāto dzīvi, Anastasija uzskata, ka Svetlanu virza tikai vēlme iegūt naudu un slavu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Uzmanīgi ieskatieties sejā sievietei cietējai. Nelaimīgā, pamestā braukā limuzīnā un dzer bezmaksas šampanieti, fotografējas ar zvaigznēm, sniedz intervijas un pārdod savu bērnu tēva godu,” dusmojas Anastasija.

Makejeva no preses neslēpj arī mīļotā Romas saraksti ar bijušo sievu, kurā Svetlana smejas par aktrises neauglību.

“Par ko tu sevi uzskati? Makejevas cepure! Pārvērties par izsmieklu. Cauri viņas gultai puse valsts izgājusi. Draņķe neauglīgā,” vienā no sarakstēm raksta Svetlana.

Vārdi par neauglīgu aizskāra aktrisi, jo viņa jau vairākus gadus ārstējas labākajās valsts klīnikās, lai spētu radīt bērniņu.

“Viņa atļaujas smieties par manu neauglību, tas nav piedodams,” tā Makejeva.

Pēdējās pāra peripetijas liecina, ka Romānam ir izdevies izšķirties no Svetlanas un pāra vecākais dēls, kuram ir 16 gadi, ir izvēlējies dzīvot kopā ar tēvu un aktrisi.

Aktrise Anastasija Makejeva, kura no ģimenes aizvīla daudzbērnu tēvu, atklāj, kāpēc nevar palikt stāvoklī

“Sarīkojuši balagānu!” Aktrise Anastasija Makejeva atbild uz pārmetumiem par ģimenes izjaukšanu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm