Šova "Ekstrasensu cīņas" zvaigzne Viktorija Raidos: ideāla mīlestība – kāda tā ir?!

Nereti mēs iztēlojamies ideālu mīlestību, kur mums ar partneri ir kopīgas intereses, kur papildinām viens otru pusvārdā, kur esam – gluži kā viens vesels. Šova “Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Viktorija Raidos uzsver, ka nav tādas perfektās mīlestības, bet, ja liekas, ka esat viens vesels – attiecības neizdosies!

3. februārī 15:26

Viktorija ir droša, ka dzirdot vārdus – ideāla mīlestība, rodas priekšstats par pilnīgu saplūšanu, izšķīšanu vienam otrā, it kā divas personas patiesi kļūtu par vienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Labi, ja tā ir tikai bilde, metafora. Realitātē šādas attiecības ir nolemtas neveiksmei,” tā Viktorija sociālajā tīklā “Instagram”.

Šova zvaigzne uzsver, ka nav nekā slikta, ja pāris ir orientēti uz tuvību – emocionālu, fizisku, mentālu. Visur ir jābūt robežām! Pilnīga saplūšana ar otru liks vienam vai abiem partneriem zaudēt individualitāti, kas uz laiku radīs idilli.

Viktorija uzdod jautājumu – kurš no pāra beigu beigās “aprīs” otru, kura iekšējais spēks izrādīsies spēcīgāks?

“Vēlme pēc pilnīgas saplūšanas, kad nav nepieciešamība pēc sava laika, telpas, domām, pārdzīvojumiem – te jau ir runa par emocionālo atkarību, nevis par ideālu mīlestību,” tā Viktorija.

Atbalsts, uzmanība, otra pieņemšana un novērtēšana – tas ir par veselīgām attiecībām, tāpat kā personīgo robežu eksistence.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja viens visu laiku tieksies pēc pilnīgas saplūšanas, tad otrs agri vai vēlu sāks justies kā lamatās. No lamatām vienmēr gribas izkļūt, ikviens adekvāts cilvēks vēlas atgūt brīvību, ieelpot ar pilnu krūti,” prāto Viktorija.

Tam kurš vēlas savstarpēju izšķīšanu palielināsies aizdomas, iekšējais nemiers. Viņš sapratīs, ka partneris noraida viņa raidītos impulsus, bet nesaskatīs, ka noraidījuma iemesls ir viņā pašā. Viņš nespēs vairs apstāties, tas radīs papildus pretenzijas, nesaprašanos un tas viss ir jau tālu no ideāla.

“Šādu attiecību attīstība ir nereāla, jo abiem partneriem ir nepiepildītas alkas, vēlmes. Kompromiss nav iespējams. Viens kādu laiku klusē un pacieš notiekošo, otrs tajā pat laikā nododas pārmetumiem un izmisumam, kas arī nav par mīlestību, bet par atkarību,” pamāca Viktorija.

Šova zvaigzne uzsver, ka nevajag atteikties no savām vēlmēm, interesēm, darba, ģimenes un izdabāt otram cilvēkam, neatkarīgi no tā viņš to vēlas, vai nē. Nevajag beigt būt sev pašam, nevajag atteikties no kādas personības daļas, ja liekas, ka citādi tevi nemīlēs. Ja nemīlēs, mīlestības nemaz nav bijis.

“Pie jebkuras tuvības vienmēr jāspēj nošķirt, kur beidzies tu un kur sākas otra persona,” rezumē Viktorija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm