tv3.lv

Tarass Topolia par grupas “Antytila” misiju pirmajās līnijās: "Mēs glābjam dzīvības"

Kā stāsta grupas solists Tarass Topolia, piecu kara mēnešu laikā viņi redzējuši daudz nāves un pie tā nav iespējams pierast. Taču puišiem ir jābūt stipriem, lai ukraiņu karavīriem dotu iespēju izdzīvot, jo viņu galvenā funkcija frontē ir glābt dzīvības, raksta Instegram “Ukrainian Star News”.

4. augustā 13:26

“Pie tā ir grūti pierast, bet vajag pielāgoties. Jo, ja tu visu uztversi emocionāli un ļausi tam visam iziet cauri, tas sagraus psihi. Tāpēc mēs pielāgojāmies, bet tajā pašā laikā es teicu un saku, ka es personīgi no kara nesaņemu drosmi un adrenalīnu, tā nav mana darīšana, asiņu smaka man ir pretīga, es tajā neredzu sevi,” neslēpj T. Topolia.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bet man tas ir jādara. Man tas ir jādara, jo esmu feldšeris,” uzsvēra Tarass un piebilda: “Lai gan mēs esam karā, bet tieši mēs cenšamies glābt dzīvības. Protams, turot rokās ieročus un tos pielietojot, bet mūsu galvenā funkcija ir glābt dzīvības. Lai mūsu brāļi varētu izdzīvot: kādam dēls, kādam tēvs, kādam brālis.”

T. Topolja arī sacīja, ka viņš un viņa komanda ir vairākkārt nokļuvusi apšaudēs un bijušas situācijas, kad “viss ir bijis uz robežas”. Taču trakākais, pēc mūziķa domām ir tad, kad tuvumā ir miris brālis un viņam vairs nevar palīdzēt.

“Tagad arī “Antytila” grupa nodarbojas ar to, ka mēs apvienojam bataljona spēkus, un šobrīd esam savākuši maksimāli daudz informācijas, un jau esam sazinājušies ar visām mūsu kritušo biedru sievām un atsevišķos gadījumos arī ar mātēm vai māsām, kam palikuši bērni. Tas ir visgrūtākais. Man tagad ir šo bērnu fotogrāfijas, paskaties un asaras birst, jo tēvs palika te, sargādams Ukrainu… Mūsu uzdevums ir palīdzēt šīm ģimenēm, sievām, kuras palika bez vīra, un tagad vienas audzina bērnus, nostādīt viņus uz kājām, nodrošināt aizsardzību un visu, kas viņiem būs nepieciešams,” sacīja T. Topolia.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm