tv3.lv

Tarzāna mīļākā paralēli veidojusi attiecības ar vēl vienu Krievijas šovbiznesa zvaigzni

Krievijas prese raksta, ka striptīzdejotāja Tarzāna, īstajā vārdā Sergeja Gluško, mīļākā, aktrise Anastasija Šuļženko paralēli centusies izveidot attiecības ar citu, vizuāli spilgtu šovbiznesa zvaigzni. Par to medijiem pastāstīja šovmens, aktieris, “Dom-2” zvaigzne Gogens Solncevs.

2020. gada 23. septembrī 9:30

Medijos teikts, ka tieši Gogens kļuva par otru Anastasijas iecerēto, neskatoties uz to, ka 39 gadus vecais šovmens ir precējies ar 65 gadus veco uzņēmēju Jekaterīnu Tereškoviču.

Skandāls Krievijas šovbiznesā! Natašas Koroļovas vīra Tarzāna mīļākā paziņo, ka gaida bērnu

Vai slavas mednieks? Pirms laulībām ar Koroļovu Tarzāns centies izveidot attiecības ar citu dziedātāju

Solncevu un Šuļženko vieno kopīgi draugi un mīlestība pret relaksāciju pirtīs. Tieši draugu kompānija un atpūta saunā savedusi abus māksliniekus kopā.

Krievijas prese uzskata, ka Solncevu savaldzinājušas Anastasijas apetītlīgās formas.

Visu vakaru Anastasija nav atkāpusies no Gogena – smējusies, jokojusi, viņi kopā iedzēruši. Pēc tam mākslinieki ilgu laiku divatā bijuši pirtī.

Pats Gogens nav noliedzis savu saistību ar Anastasiju. Vīrietis presei atklāja, ka Anastasija prasījusi padomus saistībā ar Tarzānu. Šovmens domā, ka Šuļženko joprojām atrodas šoka stāvoklī.

Gogēns pastāstīja, ka viņiem ir daudz kā kopīga, ne tikai mīlestība uz pirti, bet arī intrigas, kaisle un problēmas attiecību jomā.

Šovmens nezina, kā attīstīsies tālāk aktrises dzīve, bet viņš visus mierina – par Anastasijas imunitāti var neuztraukties! Viņš par to lieliski parūpējies pirtiņā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm