tv3.lv

Terapija un zāles nepalīdz. Jaunumi par Anastasijas Zavarotņukas veselības stāvokli

Jau trīs gadus populārā Krievijas aktrise, seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zavarotņuka cīnās ar smadzeņu audzēju. Nereti parādās informācija par mākslinieces veselības stāvokli un ne vienmēr tā ir pozitīva.

13. jūlijā 11:40

Anastasija sirgst ar glioblastomu, vienu no agresīvākajām vēža formām, diagnozi aktrisei uzstādīja drīz vien pēc jaunākās meitas Mias dzimšanas, kas daudziem liek domāt, ka slimību izprovocēja mākslīgās apaugļošanas procedūra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par ekrānu zvaigznes veselības stāvokli ir maz ziņu, nereti sievietes vecākā meita Anna sniedz kādus faktus, parasti gan mierinot fanus, sakot, ka māte ir cīnītāja.

Tāpat Anna “Instagram” atklājusi, ka sankcijas, ar kurām saskaras Krievija, pagaidām neietekmē viņas slavenās mātes ārstniecību, medikamentus aktrise saņem kā saņēmusi.

Viens no Anastasijas ģimenei tuvu stāvošajām personām Aleksejs Eremins pastāstījis, ka ārsti aktrises veselības stāvokli raksturo kā kritisku, iespējas izveseļoties kļūst arvien mazākas.

“Ārstu izrakstītās zāles neiedarbojas, terapija izrādījusies neefektīva,” tā Eremins.

Vīrieša vārdi uztrauc Anastasijas fanus, bet daudzi apzinās, ka viņa pateikto neapstiprina ne ārsti, ne dokumenti no ārstniecības iestādes. Ģimene nav komentējusi Alekseja izteikumus.

Atgādinām, ka par seriāla zvaigznes veselības problēmām pirmo reizi sāka runāt 2019. gada 23. augustā. Pirmās aizdomas par slimību radīja rēta uz sievietes kakla. Rēta lika domāt, ka Anastasijai veikta biopsija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Drīz vien parādījās informācija, ka viņai ir glioblastoma – agresīvākā smadzeņu audzēja forma. Ģimene publiski nav pateikusi ar kādu slimību cīnās “Mana mīļā aukle” zvaigzne.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm