tv3.lv

"Tētis mūs ir "izsvītrojis" no savas dzīves." Aktrises Anastasijas Makejevas precētā līgavaiņa meita par attiecībām ar tēvu

Pagājušajā mēnesī aktrisi Anastasiju Makejevu bildināja viņas mīļotais vīrietis Romāns Malkovs. Uzņēmējs vēl nav oficiāli izšķīries no savu četru bērnu mātes, bet jau atkal ir gatavs laulībām un jaunām atvasēm.

2021. gada 13. aprīlī 16:00

Krievijas presei Romāna sieva Svetlana saka, ka Anastasija, iejaukusies ģimenē, atņēmusi viņai mīļoto vīrieti, bet viņas bērniem – tēvu.

Aktrise Anastasija Makejeva, kura no ģimenes aizvīla daudzbērnu tēvu, atklāj, kāpēc nevar palikt stāvoklī

Video: Daudzbērnu tēvs vēl pirms šķiršanās no sievas bildina aktrisi Anastasiju Makejevu

Svetlana kopā ar bērniem dzīvo Slovēnijā, kur tik tikko spēj savilkt kopā galus. Pēc sievietes vārdiem – Romāns nesteidzas palīdzēt finansiāli, uzsverot, ka viņam ir problēmas ar līdzekļiem.

Anastasija intervijā ir publiski izteikusies, ka pietiek Svetlanai un viņas bērniem dzīvot uz Romāna “kakla”, ka pašiem jāspēj pelnīt un izdzīvot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Četru bērnu mamma nelolo romantiskas jūtas pret savu bērnu tēvu, bet viņa nespēj saprast, kāpēc viņš nevēlas sazināties ar savām atvasēm, kuras ilgojas pēc viņa.

“Šobrīd ar mums ir tikai mamma, kad ir brīvi mirkļi, mēs ejam pastaigās, rīkojam piknikus. Agrāk ar mums bija arī tētis, viņš ļoti mīlēja mūs un arī mammu. Nu viņš vairs nesazinās ar mums, nesūta naudu, nedara neko mūsu labā. Tētis mūs ir “izsvītrojis” no savas dzīves,” raidījumam “Звезды сошлись” atklāja Romāna meita Anna.

Anastasija intervijās uzsver, ka mīļotais ir lielisks tēvs un viss sliktais, ko izplata viņa bijusī ģimene ir meli. Uzņēmējs, pēc aktrises vārdiem, taisās dzīvot kopā ar atvasēm Maskavā, aktrise tam ir devusi piekrišanu.

“Vēlējos ar Svetlanu saglabāt draudzīgas attiecības, bet man neizdodas,” par attiecībām ar mīļotā sievu saka Anastasija.

Aktrise Anastasija Makejeva mīļotā sievai iesaka strādāt, ne kopā ar bērniem “dzīvot uz vīra kakla”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aktrises Anastasijas Makejevas izredzētais mīlas dēļ pametis sievu un četrus bērnus

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm