tv3.lv

“Tik Tok” zvaigznei Iļjam Milohinam mīļotā palīdz tikt galā ar narkotiku atkarību

Vēl nesen Iļja Milohins baudīja dzīvi un slavu, ko viņam sniedza “Tik Tok”. Jaunietim radās problēmas ar narkotiskajām vielām un viņš pameta Maskavu, lai dzīvotu kopā ar mīļoto Vladivostokā. Sieviete motivē jauniešu elku atteikties no apreibinošajām vielām.

2021. gada 6. jūnijā 14:00

Krievijas presei jaunums par Iļju pastāstīja viņa bijusī producente Marija Pogrebņaka. Tieši viņa vēlējās, lai viņš dodas uz klīniku un apkaro netikumu. Īsā laika posmā pēc ārstēšanās “Tik Tok” zvaigzne atgriezās pie narkotisko vielu lietošanas.

“Tik Tok” zvaigzne Iļja Milohins pastāstījis par bērnu namā piedzīvoto seksuālo uzmākšanos

Nožēla vai naudaskāre? Uzradusies “Tik Tok” zvaigznes Daņas Milohina bioloģiskā māte

“Esmu ļoti skarbs cilvēks. Daudz runājām ar Iļju un sapratu, ka viņš ir atkarīgs no narkotikām. Iespējams, reiz viņš sapratīs, kas viņam ir vajadzīgs, kas – nē. Neviens nevar galvot, ka viņš neatgriezīsies pie tiem draņķiem. Vadoties pēc pēdējām ziņām, ar viņu viss ir kārtībā. Iļja saka, ka nelieto, vēlas ārstēties un strādāt tālāk,” tā Marija.

Sieviete piebilst, ka neuztraucas par slavenību, jo viņam līdzās ir mīļotā sieviete, kura atbalsta un motivē cīnīties. Mīlestības vārdā jauniete dara visu, lai Iļja atveseļotos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņi iepazinās internetā. Laba meitene. Divus gadus jaunāka par Iļju. Pagaidām nezinu, vai viņi gatavojas kāzām. Pāra privātajā dzīvē nelienu. Viņai ir ļoti laba ģimene, kas arī palīdz Iļjam,” skaidro jaunā vīrieša bijusī producente.

Sieviete piebilst, ka Iļja jau sen sapņo par savu ģimeni, lai mājās sagaida sieviete, kura par viņu rūpēsies.

“Necienot to, kas man bija – es pazaudēju visu. Uzvedos kā egoists. Narkotikas visu sagrāva. To dēļ es meloju visiem – vecākiem, vecmāmiņai, draugiem, reklāmdevējiem, ņēmu no viņiem naudu un pazudu. Nu es saprotu, cik zemiski rīkojos,” sociālajā tīklā “Instagram” stāsta Iļja.

Iļja aicina nekad nelietot narkotikas, nostādot sevi kā piemēru! Viņš nespēja ne attapties, kad dzīve bija pārvērtusies par mēslu bedri.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm