tv3.lv

Tina Karol uzdāvina dzīvokli zēnam, kurš dienasgrāmatā aprakstīja piedzīvoto Mariupoles okupācijā

Ukraiņu dziedātāja Tina Karol, sākoties karam, sniedz labdarības koncertus, piedalās dažādās TV pārraidēs un nodarbojas ar humāno palīdzību. Atklājies, ka māksliniece par saviem līdzekļiem nopirkusi dzīvokli deviņus gadus vecā Jegora Kravcova ģimenei.

13. augustā 13:55

Zēns mēnesi pavadīja Mariupolē Krievijas karaspēka okupācijas laikā un visu piedzīvoto aprakstīja dienasgrāmatā. Bērna rakstītais ir “aplidojis” ne tikai Ukrainas medijus, bet visas pasaules, parādoties dažādās pārraidēs, radio un avīzēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzzinot par Jegora dienasgrāmatu, Tina, izlēma lasīt zēna rakstīto labdarības koncertos, lai skatītāji spētu sajust un izprast tās sāpes, ko kara laikā pārdzīvo ukraiņu bērni.

Kad mūziķe uzzināja, ka zēns un viņa ģimene pratuši izlauzties no okupācijas valgiem un nu ir bez savas dzīvesvietas, viņa ģimenei uzdāvināja dzīvokli Ivanofrankovskas apgabalā.

“Reiz no rīta atskanēja zvans – labdien, esmu Tinas Karol menedžeris. Tīna koncertos lasa kara vēstules un to skaitā jūsu dēla rakstīto. Cilvēks prasīja, vai mums ir kur dzīvot? Atbildēju, ka nav, tad viņš teica, ka Tīna vēlas mums uzdāvināt dzīvokli,” žurnālistiem pastāstīja zēna māte Jeļena.

Mūziķe iegādājās ģimenei ne tikai dzīvokli, bet arī visu nepieciešamo no mēbelēm un tehnikas.

“Tīna, mēs esam jums ļoti pateicīgi. Nu esam mierīgi, jo bērniem ir savas mājas. Gaidām ciemos,” noteica zēna māte.

Tīna Karol jau vienreiz dāvinājusi svešiniekam dzīvokli. 2014. gadā jauna dzīvokļa atslēgas no mūziķes rokām saņēma “Голос країни” dalībnieks Antons Kopitins, kurš palika bez dzīvokļa Doņeckā notiekošās karadarbības laikā, nu citu dzīvokli saņēmusi ģimene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākoties karam Ukrainā, Tīna devās uz Varšavu, ceturtajā kara mēnesī viņa atgriezās mājās Kijivas “pievārtē”.

Foto: INSTAGRAM

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm