tv3.lv

Tracis televīzijas šovā: Sedakova apvainojas uz Galkinu un pamet studiju

Dziedātāja Anna Sedokova uzskata, ka Maksima Galkina vadītajā raidījumā “Сегодня вечером” par viņu tika parādīts necienīgs sižets. Anna atteicās noskatīties fragmentu, kurā viņas vīra Jāņa Timmas mamma izsakās par vedeklu.

2021. gada 1. martā 13:30

Raidījums tika veltīs mūsdienu Pelnrušķītēm, un pie Galkina studijā ciemojās raiba dāmu buķete – Olga Buzova, Viktorija Boņa un Anna Sedokova.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anna Sedokova skarbi izsakās par sievietes “derīguma termiņu”

https://www.youtube.com/watch?v=Zj6EZoXPtoY&feature=emb_imp_woyt

“Sāpes “plēsa” mani uz pusēm.” Annai Sedokovai Jaungada naktī palicis slikti

Par Annu Galkins teica, ka intervējis viņu jau pirms 15 gadiem. Šo gadu laikā viņa ir nomainījusi trīs prinčus un nu ir laimīga ar ceturto. Pēc šiem vārdiem sākās televīzijas sižets.

Video tika pastāstīts par Annas skatuves dzīvi, trīs bērnu tēviem, mātes lomu, uzsvērts fakts, ka dziedātāja ir 10 gadus vecāka par Jāni Timmu. Netika aizmirsts, ka Anna ir viena no seksīgākajām Krievijas slavenībām.

Video saniknoja Annu, viņa uzskatīja, ka sižeta veidotājs ņirgājas par viņu. Pēc dziedātājas domām, nemitīgi tika uzsvērts – apprecējās un uzreiz izšķīrās, kaut gan viņa vairākus gadus bija attiecībās ar visiem saviem vīriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kādam paveicas un viņš sastop uzreiz savu dzīves mīlestību. Man nepaveicās. Neuzticos vīriešiem, esmu pieļāvusi kļūdas. Cilvēks, kurš veidoja šo sižetu, nosoda sievieti par to, ka viņa cenšas būt laimīga,” dusmojās Sedokova.

Galkins attaisnojās, ka nav veidojis sižetu, bet uzsvēra, ka sižetā tiek teikts, ka viņa ir seksuāla, skaista. Maksims jautāja, vai arī tas nav paticis Annai.

Anna atteica, ka viņai palicis neērti vīra priekšā. Dziedātāja nav gaidījusi, ka viesojoties raidījumā, viņai būs jāskatās par sevi negatīvs sižets.

“Es ļoti mīlu vīru. Viņš man uzdāvināja laimi. Šobrīd viņš ar diviem maniem bērniem sēž restorānā un gaida mani. Esmu viņam ļoti pateicīga, ka, neskatoties uz šādiem sižetiem, viņš redz patieso mani. Jānis nekad man nav pārmetis par bērniem vai fotogrāfijām apakšbiksēs,” tā Anna.

Dziedātāja neuzskatīja, ka ir piedienīgi pēc šāda sižeta rādīt Jāņa mammu. Anna atteicās skatīties sižetu, pateica, ka Jāņa mamma ir pats gaišākais cilvēks, un pameta studiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anna Sedokova un Jānis Timma pozē visu iemīļotās Vecrīgas vietās

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm