tv3.lv

Turpinās apvainojumi un draudi Allas Pugačovas virzienā

Alla Pugačova neklusēja, kad parādījās informācija, ka pret viņas vīru Maksimu Galkinu varētu uzsākt tiesvedību Krievijā. Zvaigzne paziņoja, ka noteikti rīkosies, ja viņas vīram būs reāli draudi. Uz ko Krievijas žurnālists Antons Krasovskis reaģēja ar vārdiem: “Mums arī ir ko pastāstīt par Allu Borisovnu.”

30. jūnijā 15:04

Portāls starhit.ru raksta, ka galerijas īpašnieks Marats Gelmans sabiedrībai pastāstīja par 73 gadus vecās Primadonnas nodomiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es dzirdēju: “Ja viņi sāks lietu pret Maksimu, tad es sākšu runāt un es neapstāšos. Viņa, protams, nav cīnītāja, viņa neuzskata sevi par publisku personu. <…> Viņai ieņem empātiskas sievietes pozīciju, kura uztraucas par cilvēkiem,” M. Gelmas atklāti sacīja.

Šo citātu neignorēja Antons Krasovskis. Žurnālists sarunā ar Juriju Nikolajevu atzina, ka viņam arī ir kompromitējoši pierādījumi par Primadonnu.

“Alla Borisovna, cik es atceros, reiz  teicāt. Piemēram, “ja tu turpināsi apmelot Maksimu, es visu izstāstīšu.” “Es to personīgi neesmu dzirdējis no Allas Borisovnas, bet, ja kas, arī mums par viņu ir ko pastāstīt,” raidījumā “Антонимы” uzsvēra 46 gadus vecais žurnālists.

Starp citu, Krasovskis arī atcerējies gadījumu par Pugačovu, kas, viņaprāt, dziedātājai nemaz neglaimo. “Alla Borisovna, pastāstiet mums, kā jūs prasījāt savam priekšniekam (acīmredzot runā par varas pārstāvi – red.) naudu jubilejai, un viņš jums parādīja jūsu kazino rēķinus,” sacīja žurnālists.

Savukārt, tajā pašā sarunā Jurijs Nikolajevs atzīmēja, ka runājis ar dziedātāju. Kā izriet no 73 gadus vecā raidījuma vadītāja teiktā, Alla Borisovna nesen vēlējusies ierasties Krievijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es viņai piezvanīju uz dzimšanas dienu aprīlī, mēs ļoti jauki parunājāmies. Viņa teica: “Es atgriezīšos, un mēs noteikti svinēsim.” Tad joprojām bija doma atgriezties,” stāsta Jurijs Aleksandrovičs.

Nikolajevs arī piebilda, ka māksliniece noteikti pametīs Izraēlu, kur jau vairākus mēnešus ir kopā ar ģimeni.

“Maz ticams, ka Alla atradīs kādu citu valsti, kurā viņu tā dievināja, kurā viņu nēsāja uz rokām, darīja visu iespējamo, visu, ko viņa gribēja, dažādos līmeņos,” pārliecināti noteica mākslinieks ētera laikā raidījumā “Антонимы”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm