"Viņa bija 30 gadus vecāka par mani, bet padevās ātri." Ņikita Džigurda par to, kā jaunībā pārgulējis ar skolotāju

Skandalozais šovmens nekautrējas runāt par savu privāto dzīvi. Mākslinieks atceras, kā savaldzinājis pasniedzēju teātra institūtā. Prese raksta, ka Džigurda nereti lielās ar seksa partneru skaitu, kā arī piedzīvoto gultā.

23. janvārī 10:00

Ņikita neslēpj, ka, apgūstot aktiera profesiju, bijis romantiskās attiecībās ar pasniedzēju, kura mācījusi mūziku. Sieviete bijusi 30 gadus vecāka par viņu, bet jaunajam skaistulim ātri vien izdevies savaldzināt kundzi labākajos gados.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Portāls “starhit.ru” raksta, ka 61 gadu vecais šovmens neslēpj, ka tajā laikā lielā gadu starpība viņu nav mulsinājusi.

“Mācījos teātra institūtā. Man bija 19 gadi. Viņa bija mūsu mūzikas pedagogs, viņai bija 49 vai 51. Ne viņa pavedināja mani, bet es viņu. Es arī tajā laikā biju “baltā vārna”, labā šo vārdu nozīmē. Viņa man ātri padevās, bet palika arī par pasniedzēju,” atceras Džigurda.

Lai iekarotu dāmu nebija vajadzīgs daudz laika, pieticis ar pāris nedēļām aplidošanas, uzmanības izrādīšanas un dāvanām.

“Sakars turpinājās pāris gadus, bet viņa nebija man vienīgā un zināja par to. Mūzikā man bija augstākās atzīmes,” smejas mākslinieks.

Džigurda ir vētrainās attiecībās ar daiļslidotāju Marinu Anisinu, pāris ir divreiz precējušies, vienreiz šķīrušies, un pagājušajā gadā šovmens pieķerts, skūpstoties ar citu dāmu, bet pēc neilga laika jau demonstrējot ģimenisku idilli ar sievu. Visam pa vidu parādās arī balerīna Anastasija Voločkova, kuru ar Džigurdu, saistot tikai draudzība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tā ir normāla situācija – pāris bauda viens otru, tad pāriet uz citiem cilvēkiem. Mums ir bērni, rūpes par māju, ģimenes dzīvi. Citas sievietes neliecina, ka nemīlu savu sievu. Saprotams, ka pēc desmit gadiem attiecībās nav vairs tādas kaisles kā sākumā,” tā Džigurda.

Jau daudzus gadus Džigurda nepārsteidz ar kino lomām, darbu teātrī, bet pelna iztiku ar skandāliem un šokējošiem paziņojumiem. Vīrietis no daudzsološa aktiera ir pārvērties par smaida izraisītāju citu sejās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm