tv3.lv

"Viņi mums praktiski nepalīdz!" Galkina un Pugačovas kaimiņi kritizē slaveno pāri

Primadonna Alla Pugačova un humora zvaigzne Maksims Galkins jau vairākus gadus mitinās pilī vienā no Piemaskavas ciematiņiem. Pāris lepojas ar hektāru lielu zemes gabalu, 3000 kvadrātmetru dzīvojamo platību – 20 istabām, piecām viesistabām, kravas liftu, pazemes garāžu, ziemas dārzu un oranžēriju. Lieliskā dzīvesvieta nav nemaz tik lieliska, tiklīdz parādās kaimiņi, kuri nav mierā ar zvaigžņoto pāri.

2021. gada 22. aprīlī 15:00

Allas un Maksima kaimiņiem ir apnikusi prese, kas bieži vien ierodas ciematā, lai iegūtu ģimenes brīvā laika pavadīšanas fotogrāfijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: Alla Pugačova 72. dzimšanas dienas rītā jūtas kā karaliene

“Mans mīļais.” Alla Pugačova publiski atzīstas savās jūtās Maksimam Galkinam

Kaimiņi nesaprot, kāpēc tas ir tik aktuāli, ņemot vērā, ka Alla beigusi mūziķes karjeru, viņa ir zaudējusi spēju dziedāt un strauji noveco. Vairums vēlētos, lai pāris nedzīvo viņiem kaimiņos.

Daudzus neapmierina arī Galkina un Pugačovas rīkotās āra ballītes, kurās skan dzīvā mūzika, kas traucē apkārtējo mieru, nemaz nerunājot par viesu traukšanos automašīnās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņi mums praktiski nepalīdz. Aizsedz skaistās ainavas ar 3-4 metru augstu žogu, kas uzcelts ap teritoriju. Kādreiz vērojām purvu, nu tas nav iespējams. Arī ceļus viņi sabojājuši, kādreiz šeit nebrauca fūres, bet nu pie bagātajiem kaimiņiem brauc un demolē ceļus,” presei atklāja kaimiņi.

Viena no ciemata pensionārēm uzsvēra, ka nevienam neko nevajag, ne ciemata vecākajam, ne Pugačovai, tāpēc ceļi nolietojušies un ir problemātiski pārvietoties.

Daudzi kaimiņi atteica preses pārstāvju aicinājumam vēlējumu primadonnai 72. dzimšanas dienā.

Maksims Galkins atklāj, kam laulības laikā ar Allu Pugačovu nekad nežēlo naudu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm