tv3.lv

Voločkova uzrunā Danko: Rūpējies par savu ģimeni! Tu pameti sievu ar slimu bērnu, kārtīgi cilvēki tā dara?

Dziedātājs Danko nosaucis balerīnu Anastasiju Voločkovu par Lielā teātra apkaunojumu. Balerīna neklusē un atbild mūziķa apvainojumiem. Voločkova uzskata, ka Danko nav tik priekšzīmīga reputācija, tāpēc viņš nevar tiesāt.

8. jūnijā 16:00

Anastasija uzskata, ka dziedātājam jārisina savas problēmas, ne jājaucas citu dzīvēs. Slavenība domā, ka Danko uzvedas vīrieša necienīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sākumā izlēmu uzzināt, kas ir Danko, agrāk par šo cilvēku neko nebiju dzirdējusi. Uzzināju, ka mani apvaino cilvēks, kurš ierakstījis vienu dziesmu un braukā ar to pa Maskavas rajona klubiem, tā dziesma prezentēta pirms 20 gadiem. Šobrīd viņu neviens nezina, viņš ir jau sen aizmirsts, izskatās, ka izlēmis popularizēt sevi uz mana rēķina. Man viņam gribas pateikt – labais cilvēk, rūpējies par savu ģimeni. Tu pameti sievu ar slimu bērnu, kārtīgi cilvēki tā dara?” jautā Voločkova.

Balerīna nevēlas konfliktēt ar mūziķi, tērēt savu enerģiju, bet nespēj arī noklusēt un neizteikt savas domas.

“Viņš apvainoja mani, ka esmu nodevusi baletu. Vai par nodevību ir uzskatāms fakts, ka esmu padarījusi baletu pieejamu teju ikvienam, jo agrāk baletu uzskatīja tikai par izmeklētas publikas atpūtu. Pirmā no pasaules balerīnām izveidoju solo projektu, koncertprogrammu. Danko, lai turpina apmeklēt meistarklases, arī es viņam vienu šādu meistarklasi varu novadīt,” nosaka Anastasija.

Pēdējā laikā Danko vairākumam ir zināms, pateicoties dažādiem šoviem, kur viņš iesaistās strīdos ar bijušo mīļoto Natāliju. Natālija mūziķim dāvājusi divas meitas, viena no kurām piedzimusi ar bērnu trieku. Sieviete paziņo, ka Danko nepalīdz bērniem un nepiedalās meitas ārstniecībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm