tv3.lv

Aizturēta Nargiza Zakirova; dziedātāju deportēs uz Uzbekistānu

51 gada vecā dziedātāja Nargiza Zakirova iekļuvusi jaunā skandālā. Mūziķe vēlējusies no Uzbekistānas atgriezties Maskavā, bet viss beidzies ar aizturēšanu Domodedovas lidostā.

25. maijā 15:02

Vēl nesen Nargiza ne visai glaimojuši izteicās par Krieviju, tāpēc ļoti iespējams, ka tieši tas kalpojis kā aizturēšanas iemesls. Informācija liecina, ka mākslinieci plāno deportēt uz viņas dzimteni – Uzbekistānu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātājas jurists Bahroms Ismailovs paziņojis, ka mūziķei aizliegts iebraukt Krievijā līdz pat 2072. gadam. Beidzoties aizliegumam, mūziķei būs 101 gads.

”Tas ir standarta aizliegums, kuru saņem publiskas personas, kuras nosoda notiekošo Ukrainā. Nargiza bija tam gatava. Viņa rēķinājās, ka pret viņu tiks pieņemti šādi mēri. Neskatoties uz to, mana aizbilstamā paliek uzticīga savam viedoklim,” tā mākslinieces jurists.

Pret mūziķi nav ierosināta krimināllieta, jo viņa ir izpaudusi tikai savu viedokli.

Aizturēšana lidostā nav pirmais skaļais incidents, kas noticis ar skatuves zvaigzni. Agrāk viņai pārmesta pārmērīga alkohola lietošana, koncertu atcelšana vai uzstāšanos alkohola reibumā.

”Viņa koncerta laikā bija negatīva, stāstīja par savām problēmām. Populāro hitu vietā dziedāja rupjas roka dziesmas. Skatītāji bija šokā,” vienu no koncertiem komentēja kāds no faniem.

Pašu mūziķi nekādā veidā neietekmē pret viņu vērstās naida runas, ekstravagantā zvaigzne uzsver, ka labi izpilda savu darbu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Dzeršana uz skatuves? Ja tāpēc, ka dzeru uz skatuves, nenotiktu kvalitatīvi koncerti, būtu kādas problēmas – mani jau sen aizvestu ar ”ātrajiem”,” vienā no intervijām teica Nargiza.

2022. gada februārī kļuva zināms, ka Nargiza apprecējusies ar 12 gadus jaunāku vīrieti, kurš viņas komandā darbojas kā skaņu operātors.

”Ļoti mīlu dzīvi un nezaudēju sevī bērnu. Visu dzīvi man ir bijuši pielūdzēji, tāpēc vienmēr izvēlos tos vīriešus, kuri ir tuvāki manai sirdij. Viņš mani iekaroja ar patiesumu, viņš ir mans uzticamais plecs un atbalsts,” par laulībām teica Nargiza.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm