tv3.lv

Aktrise Agata Muceniece dalās pārdomās par dzīvi un neslēpj – arvien vairāk viņa viļas cilvēkos

Aktrise Agata Muceniece labprāt dalās ar faniem privātās dzīves niansēs, publiskojot gan fotogrāfijas, gan video. Ekrānu zvaigzne padalījusies atklāsmēs par to, kas viņu šobrīd visvairāk skumdina.

25. maijā 13:08

Pēc šķiršanās no aktiera Pāvela Prilučnija savu ”Youtube” video blogu zvaigzne pārdēvējusi no “Prilučniju dzīve” uz “Vecmāmiņas Agatas dzīve” un turpina aktīvi dalīties ar momentiem no savas ikdienas. 33 gadus vecā aktrise atklājusi, kā norit filmēšanās filmā ”Godīgā šķiršanās”, kas tiek filmēta Dagestānā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Muceniece priecājas, ka filmēšanās norit vietā, kurā ir maz cilvēku, uzsverot, ka arvien vairāk un vairāk viļas cilvēkos. Agata arvien mazāk un mazāk saprot apkārtējos.

Vilšanos cilvēkos veicinājuši vairāki faktori, sākot jau ar šķiršanos. Aktrise savu bērnu tēvu apvainoja roku palaišanā, vēlāk ņemot savus vārdus atpakaļ. Ātri vien parādījās baumas par Pāvela attiecībām ar aktrisi Miroslavu Karpoviču, kuru iepazinām seriālā ”Tētuka meitiņas”. Nu runā, ka Pāvels vēlreiz apprecējies, bet aktrise vēl nesen izteicās, ka neizslēdz iespēju, ka viņi reiz atkal būs kopā.

Karu Ukrainā ekrānu zvaigzne nekomentē, sakot, ka neko nesaprot no politikas. Viņa ir publiski pārmetusi mūziķim Maksam Barskiham aizliegumu atskaņot Krievijā savas dziesmas, aicinot nejaukt politiku un mākslu.

Nu Agata aizdomājas par ārzemju mākslinieku došanos prom no Krievijas un sabiedrībā atpazīstamu cilvēku nepatiku vienam pret otru.

”Lieliski bija kādreiz. Cik daudz mums bija mākslinieku no citām valstīm. Mīlējām viens otru, ļoti priecājāmies satikties. Neviens nekad neteica neko sliktu. Cik labi bija agrāk. Cik ļoti gribas, lai viss atgriežas. Lai cilvēki atkal mīlētu. Ko vēlos pateikt? Neko. Esmu slikts padomdevējs. Mīlu savu māju, savus bērnus, mīlu šīs ielas, mīlu cilvēkus, kuri šeit dzīvo, jo viņi ne pie kā nav vainīgi. Stulbi skan – mīliet viens otru, bet tik ļoti gribas teikt – mīlēsim viens otru,” tā Muceniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

View this post on Instagram

A post shared by Agata M (@agataagata)

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm