tv3.lv

Anastasija Stocka: Spēju runāt par šķiršanos, kad viss izsāpēja un kļuva vieglāk

Krievijas dziedātāja Anastasija Stocka un Sergejs Abgarjans jau labu laiku ir šķīrušies. Dziedātāja nereklamēja sevi ar šķiršanās palīdzību, tāpēc par attiecību izjukšanu viņas pielūdzēji uzzināja vairākus mēnešus pēc notikušā.

2. janvārī 17:47

2021. gada martā Anastasijas talanta cienītāji uzzināja par šķiršanos. Pāris bija kopā aptuveni desmit gadus gadus un no malas viņu attiecības likās ideālas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: INSTAGRAM

Noskaidrojās, ka Anastasija un Sergejs izšķīrušies jau 2019. gadā, bet mūziķe uzreiz nav atradusi sevī spēkus, lai par izmaiņām dzīvē runātu publiski.

”Neesmu gatava apspriest savas privātās dzīves detaļas. Šķiršanās ir liela tēma visiem, tajā skaitā arī bērniem. Tas ir mans privātais stāsts. Ar tuvākajiem par šķiršanos spēju runāt tikai tad, kad viss izsāpēja un kļuva vieglāk. Katrs pats izlemj – ko un kad stāstīt publiski. Daudzi par to, iespējams, runā, jo tā var noturēt bērnus sev līdzās, mums viss norisinājās mierīgi, man nebija tāda vajadzība,” Krievijas presei stāsta Anastasija.

Joprojām nav zināms, kāpēc no malas tik ideālais pāris izšķīrās!

Dziedātāja ar bijušo uztur attiecības, bet kontaktējas strikti, lai apspriestu ar atvasēm saistītos notikumus un vajadzības.

Foto: INSTAGRAM

”Mums kā vecākiem ir normālas attiecības, mēs kopā risinām dēla un meitas problēmas. Esmu pateicīga bijušajam vīram par lieliskiem bērniem. Sergejs viņus bezgala mīl,” priecājas Anastasija.

Pēdējā laikā Stockai tiek piedēvēti dažādi romāni. Augustā viņa Maldivu salās atpūtās kopā ar kolēģi Aleksandru Kazminu, kas radīja baumas par viņu attiecībām. Pati Anastasija cenšas nekomentēt privāto dzīvi, uzskatot, ka faniem jāinteresējas par viņas radošo dzīvi.

”Astoņpadsmit gadu vecumā var patikt simpātisks ģīmītis, tu neakcentē uzmanību uz iekšējo pasauli un personību. Četrdesmit gadu vecumā būtiskāks ir emocionālais komforts, otra cilvēka iekšējā pasaule. Man attiecībās būtiska ir uzticēšanās un cieņa. Vēlos, lai izredzētais ir gudrs, spēcīgs, godīgs, labsirdīgs, patiess, dāsns, lai iedziļinās otra pārdzīvojumos, lai mēs runātu ”vienā valodā”,” tā Anastasija.

Foto: INSTAGRAM

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm