tv3.lv

Anna Sedokova skarbi izsakās par sievietes ”derīguma termiņu”

Dziedātāja, basketbolista Jāņa Timmas sieva Anna Sedokova bieži vien saņem pārmetumus par savu privāto dzīvi, atkailinātajiem tēliem videoklipos un rūpēm par savu skaistumu. Anna aizdomājas par to, kāds tad mūsdienās ir sievietes ”derīguma termiņš”.

2020. gada 22. novembrī 10:00

”30 gados jau viss? Kas būs pēc 40? Bet pēc 60 uz ielas labāk neiziet? Vecene! Sievietei gandrīz 40 gadi, bet joprojām dzied par jauneklīgu mīlestību,” Anna aizdomājas par gadiem un atklāj, kādus komentārus saņem zem kāzu fotogrāfijām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāni Timmu viņa slavenā sieva atbalsta līdz pat zilumiem

Sedokova atklāj, kas ir viņas galvenais ienākumu avots, un atklāj savus ikmēneša tēriņus

Dziedātāja nesaprot, kāpēc citas sievietes vēlas, lai viņas dzīve – kā sievietei beidzas.

Anna atceras, kā bērnībā devusies uzstāties uz ārzemēm. Viņa redzējusi 60 gadīgas sievietes svārciņos, papēžu apavos un nav sapratusi, kāpēc dzimtenē šajā vecumā dāmas skaitās jau vecmāmiņas un staigā ar lakatiņiem ap galvu.

No brauciena pagājuši 25 gadi un viņa joprojām nesaprot, kurš kādam ir devis tiesības vērtēt sievieti, vadoties no vecuma?! Kopā sajaukt, gluži kā gaļu uz svariem, krunciņas, grumbas, kilogramus un ādas nepilnības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Kurš ir devis tiesības apglabāt sievieti pēc 30? Vai ja nav precējusies tad 35 gadu vecumā? Vai pēc šķiršanās? Vai pēc diviem vai trīs bērniem? Kurš jums cilvēki – ar pazeminātu ticību sev, ir devis tiesības to visu teikt sievietēm, kuras nebaidās dzīvot savu dzīvi,” dusmīgi jautā Anna.

Anna uzsver, ka pie vainas nav ”tu saviem gadiem esi labi saglabājusies”, bet gan cilvēka iekšējais gars, tas liek vēlēties atrasties līdzās!

Sedokova atklāj, ka apprecējusies ar Timmu dokumentu dēļ. Nu pāris varēs kopā ierasties Rīgā

”Meitenes, neklausieties tajos, kuri kliedz, ka dzīve pēc 40, 50, 60 beidzas. Kā saka mana mīļā varone filmā ”Maskava asarām netic” – 40 gados dzīve tikai sākas, nu es pati to zinu,” tā Anna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķe nesaprot, kāpēc sabiedrība uzspiež sākt cīnīties ar novecošanos 25 gadu vecumā. No kurienes šāds priekšstats? Vai no tā, ka vīrieši ir mazākumā un pamet ģimenes jaunāku sieviešu dēļ?

”Jā, es uzturu sevi formā, sportoju, bet es necīnos ar vecumu. Drīzāk ar jaunības kļūdām, piemēram –beidzot sāku pareizi ēst. Galvā vārdi no kādas reklāmas – pirmās novecošanās pazīmes, un tur rāda jaunāku sievieti par mani. Es šīs pazīmes sauktu par prāta parādīšanos. Beidziet vērtēt sievietes pēc cipariem pasē, ar vīriešiem mēs tak tā nedarām,” nosaka Anna.

Jānis Timma un Anna Sedokova izrāda sevi uz ”sarkanā paklāja”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm