tv3.lv

Attiecības, šķiršanās un jauneklīgums! 2021.gada spilgtākie notikumi Krievijas šovbiznesā

Krievijas šovbiznesa vidē 2021. gads bijis dažādiem notikumiem bagāts. Zvaigznes šķīrās, tievēja, cīnījās ar slimībām un zaudēja mīļotos. Atceries apspriestākos 2021.gada notikumus Krievijas šovbiznesā.

2021. gada 31. decembrī 11:30

Baleta zvaigzne Anastasija Voločkova gada laikā paspēja divreiz atrast lielo mīlu. Pirmā amora bulta skāra viņu un kādu Oļegu, bet gada izskaņā skaistule jau pieglaudusies citam vīrietim – Vladimiram. Vai laime privātajā dzīvē atrasta?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovmens Gogens Solncevs centās saglabāt savu laulību ar pensionāri Jekaterinu Tereškoviču, bet sievietes alkohola problēmas un skandāli lika slavenībai izlemt par šķiršanos. Izšķiroties ātri vien šovmens paziņoja, ka taisās atkal apprecēties. Kāzu dienā atklājās, ka jaunā Solnceva līgava ir viņa bijušās sievas meita! Sieviete apgalvoja, ka ir bērna gaidībās, kas izrādījās meli.

2021. gadā daudz slavenību šķirā savas laulības – Poļina Gagarina, Saša Spaks, Darja Meļņikova, Ksenija Borodina un Grigorijs Ļepss. Vairumam izdevās izšķirties vienojoties gan par mantas dalīšanu, gan atvasēm. Vairākus gadus pēc šķiršanās mantu beidzot sadalījušas arī humora zvaigznes Jevgeņijs Petrosjans un Jeļena Stepaņenko.

Lielu nelaimi šogad piedzīvojis dziedātājs Prohors Šaļapins, kurš apprecējās, bet medusmēneša pirmajās dienās sievai apstiprināja diagnozi: Covid-19, drīz vien viņa nokļuva slimnīcā un pēc mēneša mira. Prohors atteicās no mīļotās miljoniem, uzsverot, ka apprecējies mīlas vārdā. Par sievas nāvi Šaļapins uzzināja vairākas dienas pēc viņas nāves, mīļotās bēres slavenībai nebija iespējas apmeklēt.

Aktrise Anastasija Makejeva gada sākumā no ģimenes aizvīla uzņēmēju Romānu Malkovu, kurš viņas dēļ atstāja sievu un četrus bērnus. Vēlāk vecākais dēls pārvācās dzīvot pie tēva, bet jaunākie atteicās ar tēvu sazināties. Sekoja neskaitāmi TV šovi, cīņa starp bijušo un esošo sievu, tiesu darbi saistībā ar alimentiem, tā visa iespaidā radās stress, kas vairākkārt Anastasijai lika vērsties pie ārstiem.

Vairāku mēnešu garumā sekojām līdzi dziedātājas Maksim cīņai ar Covid-19, slimība bija skārusi 85% no mūziķes plaušām, viņa atradās medikamentozajā komā un izķepurojās! Mūziķe, spējot jau noturēties uz kājām, izlēma ārstēties mājās, jo ilgojās pēc meitām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībniece Jeļena Golunova 53 gadu vecumā mīļotajam dāvāja otro atvasi. Pirmais pāra kopīgais bērns dzima pirms gada, nu pasaulē nākusi arī otrā atvase. Jeļena uzskata, ka ģimene ir pats galvenais dzīvē, ja Dievs dod bērnus tie jāpieņem kā svētība un vienkārši jāmīl. Cita šova zvaigzne Nikola Kuzņicova noalgojusi surogātmāti, lai viņas ģimenē ienāktu trešā atvase.

Seriāla ”Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zavarotņuka turpina cīņu ar smadzeņu audzēju. Aktrise mitinās mājās, bet uz klīniku dodas tikai veikt procedūras. Slimība neatkāpjas jau trešo gadu, tātad tik ilgi Anastasija nedarbojas kā aktrise un nevada savu uzņēmumu. Nenokārtotas materiālās saistības ir iemesls, kāpēc viņu meklē tiesu izpildītāji. Anastasijas meita Anna paziņojusi, ka uz mātes slimību iedzīvojas krāpnieki.

Slavenību izskats, vizuālās pārvērtības motivēja atbalstītājus domāt par plastiskajām operācijām – Alla Pugačova nomaina matu krāsu un izskatās kā Maksima Galkina vienaudze, Sofija Rotaru izskatās vienā vecumā ar savām dejotājām, Lolita neslēpj, ka sekss uzlabo viņas izskatu, bet Filips Kirkorovs beidzis krāsot matus, lepojoties ar sirmumu. Arī Irina Dubcova ir par dabiskumu un izņem krūšu implantus, vēloties savu dabisko krūšu izmēru, toties komiķis Aleksandrs Morozovs sāka piekopt veselīgu dzīvesveidu, samazināja kuņģi un notievēja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tavuprāt, kādi vēl notikumu bija ievērības cienīgi Krievijas zvaigžņu dzīvēs?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm