tv3.lv

”Ekstrasensu cīņas” zvaigznes Viktorijas Raidos 2021. gada prognoze ikvienai zodiaka zīmei

Mistiskā Krievijas šova ”Ekstrasensu cīņas” 16 sezonas uzvarētāja Viktorija Raidos, iepriecinājusi savus “Instagram” atbalstītājus ar 2021.gada prognozi. Ar Taro kāršu palīdzību ragana izlikusi prognozi ikvienai zodiaka zīmei. Uzzini, kas tevi sagaida šogad, kam pievērst pastiprinātu uzmanību!

2021. gada 11. janvārī 12:30

Auns.

Liksies, ka netiec līdzi plūsmai, ka vairāk jācenšas, tā arī būs visā, kas skar darbu un ģimeni. Ja domā mainīt mājvietas jautājumu, ir labs laiks, kad pirkt vai pārdot. Viktorija iesaka enerģiju tērēt tajā, kas patiesi sniegs rezultātu, nevis “mētāties”. Daudzi vēlēsies tavu enerģiju, tāpēc centies koncentrēties uz būtiskāko.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis.

Gads sniegs pārbaudījumus mīlas frontē. Var izjukt attiecības, tās var attīstīties jaunā līmenī, var atnākt pārliecība, ka attiecības sevi ir izsmēlušas. Ne visi spēs tikt cauri greizsirdības skolai. Vērši var mainīt dzīves mērķus, darbības sfēras. Jāseko līdzi psihiskajam stāvoklim.

Dvīņi.

Gads būs veiksmīgs, ja vēlēsies ne tikai ņemt, bet arī dot. Lai iemantotu veiksmi, ir jāpalīdz kādam ne tikai finansiāli, bet arī ar enerģiju, tas vairos to enerģiju, kas nepieciešama tavu mērķu sasniegšanai. Viktorija atgādina, ka nesavtīga palīdzēšana nenozīmē savas enerģijas izlietošanu, sasniedzot citu nospraustos mērķus viņu vietā.

Vēzis.

Jākrāj nauda, lai vēlāk dzīvē nebūtu situācijas, kad pietrūkst finansiālo līdzekļu. Krāšana ļaus saglabāt un stabilizēt. Būs emocionāli grūts gads, liksies, ka nav enerģijas, gribēsies, lai kāds uzmundrina, motivē. Neskatoties uz iedomāto enerģijas trūkumu, nezudīs sajūta, ka esi uzvarētājs.

Lauva.

Gads, kas izmainīs priekšstatu par sevi un pasauli. Tu nepietuvosies nospraustajiem mērķiem, un Visums var dot zīmes, lai tu saprastu, ka šie plāni un mērķi nav paredzēti tev. Jāseko līdzi veselībai – profilaktiska, izmeklējumi, lai vispārīgais veselības stāvoklis tiktu kontrolēts. Jāieklausās sieviešu sniegtajos padomos.

Jaunava.

Būs vēlme pabūt ar sevi, savām domām, diskomfortu radīs pārāk liela, intensīva citu personu klātbūtne. Neskatoties uz to, ka gribēsies “savu telpu”, nezudīs draudzīgums. Jāstrādā ar savām bailēm, pārliecībām, kas neļauj uz pasauli paskatīties ar ”atvērtām” acīm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari.

Daudz enerģijas plānu īstenošanai, bet, tiklīdz būs sajūta, ka citi neatbalsta šos plānus, tie noplaks, pietrūks pārliecības par sevi. Viss iecerētais tik ātri neies uz priekšu. Nevar jaukt attiecības, jāveido iepazīšanās, tas vēlāk noderēs.

Skorpions.

Nauda visu gadu būs – tā haotiski tiks iegūta un tikpat haotiski tiks tērēta. Būs daudz jaunu ideju, tās jāapspriež ar citiem, tad tas viss realizēsies. Daudz ballītes, piedāvājumi kopā pavadīt laiku, tas jāizmanto, jo izdosies iegūt daudz veiksmīgas iepazīšanās tālākai attīstībai.

Strēlnieks.

Laiks, kad vari vadīt enerģijas, būsi tādā kā neirotiskā stāvoklī, miers būs iespējams tikai sapņos. Viktorija saka, ka šāda spēle bieži vien ir sveču vērta, jo sniedz neiedomājamus augļus. Nevar ļauties depresijai, jākustas tikai uz priekšu, tad visums ļaus saprast, ko patiesi vēlaties.

Mežāzis.

Jaunas iespējas, lai nopelnītu, ir tikai jāņem un jādara. Emocionāli iziešana “jaunā arēnā”, kurā varēsi izpildīt visas fantāzijas. Daudz braucienu, iepazīšanās. Brīvajiem iespēja satikt otro pusīti, aizņemtajiem apziņa, ka satikta īstā.

Ūdensvīrs.

Gads, kad “iestrēgt” – emocionāli vai darba jautājumā. Viktorija iesaka uzmanīties tiem, kuriem ir problēmās ar alkoholu, jo var “iestrēgt” arī uz alkohola lietošanu. Iespēja ieraudzīt sevi no malas, to darbu, ko dari un saprast, ka daudz kas ir nevajadzīgs dzīvē. Jāveido jauni mērķi. Daudz garīgā darba.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis.

Uzmanīgi ar transportu – gan braucot, gan ejot pāri ielai. Nedrīkst zaudēt modrību. Jāizvērtē apkārtējie, daudzi vēlēsies izmantot. Jāsaprot, ka nevajag baidīties atteikties no konkrētiem cilvēkiem, reizēm tas palīdz tālākai izaugsmei. Jāpavada laiks kopā ar sieviešu dzimuma draugiem, ģimenes locekļiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm