tv3.lv

Iekārojamā Gogena bijusī sieva pensionāre: Solncevs un Poļina pateikuši mazdēliem, ka esmu mirusi

Pēc šķiršanās no pensionāres Jekaterinas Tereškovičas 41 gada vecais šovmens Gogens Solncevs apprecēja viņas meitu Poļinu. Pēc kāzām ir pagājuši jau vairāki mēneši, bet skandalozā ģimene turpina publiski kārtot savas attiecības.

14. janvārī 10:59

Krievijas prese raksta, ka Gogens savas sievas bērniem paziņojis, ka viņu vecmāmiņa ir mirusi. Tas nonācis Jekaterinas ausīs, un viņa pārdzīvo par bērnu psihes traumēšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Jūs pat iedomāties nespējat, ko viņi izdarījuši. Viņi pateica maniem mazbērniem, ka viņu vecmāmiņa ir mirusi. Esmu šokā! Gogens un Poļina neļauj man kontaktēties ar Matveju un Bogdanu, kurus es ļoti mīlu. Vēlējos apsveikt mazbērnus Jaunajā gadā, ierados ar dāvanām, Gogens atvēra durvis un sāka kliegt, izskrēja mana meita un apsveikumu vietā saņēmu sitienus un nogrūšanu pa trepēm. Uzrakstīju iesniegumu policijā,” atklāj Jekaterina.

Jekaterina nezina, kā sazināties ar mazdēliem, jo viņu nelaiž pāri dzīvokļa slieksnim.

Tereškoviča ir pārliecināta, ka meita un bijušais vīrs vēlas viņu nogalināt, tad visu pavērst par nelaimes gadījumu. Pensionāre vēlas testamentā iedzīvi novēlēt mazdēliem, bet nav droša, ka Poļina un Gogens zēniem visu neatņems.

”Kaimiņiene nodeva zēniem no manis sveicienus, un viņi neizpratnē jautājuši, vai tad es esmu dzīva, jo mamma teikusi, ka ir jāaizlūdz par vecmāmiņas dvēseli. Tad sapratu, ka steidzami ir jārisina situācija,” tā Tereškoviča.

Pensionārei ir arī citas problēmas, pēc šķiršanās viņai nav pietiekams finansiālais atbalsts. Tik tikko izdodas savilkt kopā galus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Zinu, ka nelieši bijuši ārzemēs, peldējušies un sauļojušies pie jūras. Es tajā pat laikā skaitu kapeikas. Pensija man ir maza, pēc šķiršanās izdevumi ir daudz lielāki, jo par visu jāmaksā pašai. Pirms Jaunā gada bija jāprasa palīdzība sociālajam dienestam. Mani uzklausīja un uzdāvināja pārtiku, jo nevarēju atļauties sev uzklāt svētku galdu. Mani neviens, izņemot pāris draudzenes, pat neapsveica svētkos. Noraudāju visas svētku brīvdienas vientulībā un bezcerībā. Mani nodeva paši tuvākie cilvēki – vīrs un meita, kā lai dzīvo tālāk, es nespēju iztēloties,” prāto Jekaterina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm