tv3.lv

Ļevs Ļevščenko: Uzskatu, ka Alla Pugačova vienmēr būs pilsone un Krievijas patriote

Daudzi kritizē primadonnu Allu Pugačovu, kura kopā ar vīru, humora zvaigzni Maksimu Galkinu jau vairākus mēnešus dzīvo Izraēlā. Neskatoties uz faktu, ka mūziķe sola 1. septembrī atgriezties Krievijā, lai bērni varētu iet skolā, reti kurš viņai tic.

19. maijā 14:40

Baumas ap Allas Pugačovas vārdu nenorimst jau trīs mēnešus. Kamēr viņas vīrs ir aktīvs sociālajos tīklos, Alla izvēlas klusēt un veltīt laiku veselības uzlabošanai un ģimenei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Žurnālistiem Izraēlā izdevies pastaigas laikā uzrunāt primadonnu, kura paziņoja, ka septembrī bērni atsāks mācības skolā klātienē, tātad – ģimene atgriezīsies dzimtenē.

Mūziķis Ļevs Ļeščenko, kurš nesen bija devies ārzemju ceļojumā, bija pārsteigts uzzinot, cik daudz dažādu baumu uzreiz parādījās ap viņa vārdu, atlika tikai izbraukt no Krievijas. Tāpēc Allas draugs steidza aizstāvēt mūziķi, kura jau trešo mēnesi atrodas ārzemēs.

Ļevs paziņo, ka ar Allu sazinās ikdienā, jo viņi daudzus gadus ir draugi un viņš ir pārliecināts, ka estrādes zvaigzne plāno atgriezties mājās.

”Protams, ka atgriezīsies. Ne minūti par to nešaubos. Viņai nekad nav bijusi doma neatgriezties dzimtenē. Viņa aizbrauca ārstēties. Kāds iemesls ir aizbraukt pavisam, paskaidrojiet man? Tas kaut ko atrisina dzīvē? Es uzskatu, ka Pugačova ir pilsone un Krievijas patriote. Allas būs Krievijas pilsone līdz mūža beigām, viņa neplāno mainīt pilsonību. Par to nešaubos, jo runāju ar viņu nesen. Dziļāku un patriotiskāku cilvēku nepazīstu,” noteica Ļevs.

Daudzi domā, ka Galkins runā Pugačovas vārdā, ka humora zvaigzne caur savu muti izpauž sievas viedokli. To neviens nevar pierādīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc Ļeva vārdiem pāris jau pēc pāris mēnešiem atgriezīsies Krievijā, tiesa gan nav zināms, kā viņi pelnīs naudu, jo Alla ir pensijā un aktīvi nemuzicē, bet ar Maksimu ir lauzti visi TV un reklāmu kontrakti, kā arī atcelti koncertšovi. Tāpat tiek runāts, ka pāra ģimenes māja vairs nepieder viņiem un pret Maksimu ir uzsākta krimināllieta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm